پیام تبریک مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

تاریخ انتشارشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب : ۲۰۲۰۰۲
پیام تبریک مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
به گزارش ایثار گیلان، در این پیام آمده است:
بسمه تعالی
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، یادگار گرانقدر حضرت امام خمینی(ره) برای ملت غیور و دلیر ایران بود.
رویش این نهال ارزشمند ابتکار ویژه ای بود که نیاز به هوش بالای فکری و سیاسی داشت.
سپاه پاسداران نمادی ارزشمند است که ایستادگی در برابر ابرقدرت های شرق و غرب را سرلوحه کار خود قرار داده و با پیروی از سالار شهیدان امام حسین(ع) عزّت و افتخار را پیشه راه خود ساخته تا در سایه روحیه انقلابی و معنویت، نقش تعیین کننده ای در دفع حملات دشمنان اسلام و ایران، ایفا کند.
جایگاه بلند و ارزشمند سپاه پاسداران و رشادت های بی شمار رزم آوران آن نهاد در طول هشت سال دفاع مقدّس، در قالب وصف نمی گنجد و تنها باید همان جمله معروف امام راحل را یادآور شد که:" اگر سپاه نبود، کشور هم نبود"
اینک نیز سپاه پاسداران در راه آبادانی و عظمت کشور اسلامی ایران، تمام تلاش خویش را به کار گرفته است تا در این میدان مقدّس نیز حضوری فعّال و سازنده داشته باشد.
فرارسيدن دوم ارديبهشت، روز تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به ملت مجاهدپرور، فرماندهان و كاركنان این نهاد تبريك گفته و از خداوند تبارک و تعالی دوام توفيق ایشان را در صيانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و پاسداری از حريم نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت عنايات حضرت ولیعصر(عج) و نائب آن حضرت مقام معظم رهبری(مدظله العالی)را خواستارم.                                                          پاکاری
                                                                       مدیرکل
"انتهای پیام"