حضرت امام خمینی(ره) احیا گر استقلال و آزادی بود

تاریخ انتشارسه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲
کد مطلب : ۲۰۶۴۵۴
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران با صدور پیامی سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و یاد و خاطره شهدای قیام خونین 15 خرداد علی الخصوص شهدای خرداد42 شهرستانهای «ورامین و پیشوا » را گرامی داشت.
حضرت امام خمینی(ره) احیا گر استقلال و آزادی بود
به گزارش «ایثار»،اداره کل بنیادشهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز رحلت جانسوز امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت.  
«15خرداد تداعی کننده وقایع بزرگی چون قیام مردمی برای حمایت از نهضت رهایی بخش امام خمینی (ره) و روزهای غمبارعروج ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام راحل می باشد. »
امام خمینی (ره) از نظر علم و عمل، درک عمیق معرفتی و نیز تقوای عملی و علمی، از بزرگ ترین شخصیت های اسلامی به شمار می آمد و در وارستگی، تهذیب نفس، شجاعت، درک زمان، شناخت جامعه، رأفت با دوستان و شدت با دشمنان بی نظیر بود.
در این بیانیه آمده است : مردمداری ،کوتاه نیامدن در مقابل دشمن ستیزی ، بصیرت و دیدن مسائل و عمق زوایای امور، از جمله ویژگی های رهبری الهی امام خمینی (ره) بود.
در این بیانیه تاکید شده است :امروز جبهه دشمنان انقلاب به هر ترفندی برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران متوسل می شوند اما با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و بصیرت ملتی با اراده، ناکام و مأیوس به نظاره گر پیش روندگی نفوذ و تأثیرگذاری میراث امام خمینی (ره ) تبدیل شده اند.
بنیادشهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز رحلت جانسوز امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین 15 خرداد و تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌ العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) تاکید کرد:  همه ملت ایران همچون همیشه باید در مسیر ولایت حرکت کرده و بدانند که خشنودی قلب امام راحل فقط در حفظ وحدت ملت ایران و تبعیت آنان از ولایت فقیه نهفته است و چنانکه فرمودند «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد»