پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و انتخاب مقام معظم رهبری

تاریخ انتشارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۷
کد مطلب : ۲۰۶۵۷۶
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت حضرت امام (رحمة الله علیه) و انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) به رهبری پیامی صادر کرد.
پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و انتخاب مقام معظم رهبری
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
نیمه خرداد ماه سالروز آغاز نهضت امام خمینی(ره) و همچنین عروج ملکوتی رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) است. عالم فرزانه ای که حماسه ماندگارش در پروراندن و بارورشدن انقلاب اسلامی همواره در اذهان ملت ایران و جهان باقی خواهد ماند و به فرموده مقام معظم رهبری «امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است» و تا تاریخ زنده است راه و اندیشه او زنده خواهد ماند. آن رهبر فقیدی که ملت به اقتدای اندیشه ژرف و تدابیر ارزشمندش و ارزشهای دین مبین اسلام و فرهنگ ایثار و شهادت توانست بر نظام شاهنشاهی پیروز شود و دست دشمنان و مستکبران را از تاریخ این مرز و بوم برای همیشه ایام کوتاه نماید. سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را به ملت مسلمان ایران و تمامی آزادگان جهان تسلیت عرض می نمایم.  
همچنین به یمن انتخاب شایسته حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب به رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اقتدار و استقلال کشور و ارزشها و آرمان های امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی به صورت بالنده ادامه یافت و امید آنکه به لطف پروردگار تا ظهور دولت کریمه حضرت مهدی(عج) استمرار داشته باشد.
در روز 14 خرداد ملت شریف ایران و به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران به عنوان «ولی نعمتان» نظام با تجدید بیعت با امام خمینی(ره) و شهدا، بار دگر آرمان و ارزشهای اسلام و انقلاب را پاس می دارند. 
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/