برگزاری دومین اردوی مشترک دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه

تاریخ انتشارچهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱
کد مطلب : ۲۱۲۵۲۸
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری اردوی آموزشی، زیارتی و تفریحی دانش آموزان با نیازهای ویژه به همراه مادران آن ها از تاریخ 9 لغایت 18 شهریور با مشارکت سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور در مشهد خبر داد.
برگزاری دومین اردوی مشترک دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه ضمن تقدیر از توجه و مساعدت رییس محترم سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور به دلیل امضای تفاهم نامه بین معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران و این سازمان گفت: بر اساس این تفاهم نامه 280 نفر از دانش آموزان با نیازهای ویژه به همراه مادران آن ها طی اقامت در مشهد مقدس از برنامه های تنظیم شده در این اردو بهره مند خواهند شد.
وی ادامه داد: این اردو در دو دوره مجزای پسران از تاریخ 9 لغایت 13 شهریور و دختران از تاریخ 14 لغایت 18 شهریور در مشهد مقدس با همکاری و تعامل سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور برگزار می شود.
مدیرکل آموزش بنیاد اظهار داشت: بهره مندی از زیارت حرم مطهر امام رضا (ع)، شرکت در کارگاه های آموزشی و مهارتی، شرکت در مسابقات ورزشی و اجرای برنامه جنگ شادی از مهم ترین برنامه های در نظر گرفته شده در اردوی دانش آموزان با نیازهای ویژه است.
مدیرکل آموزش بنیاد در پایان گفت: امیدواریم با افزایش سطح تعاملات و مشارکت بنیاد و دستگاه های مرتبط دیگر در زمینه ارائه خدمات به دانش آموزان با نیازهای ویژه بتوانیم خدمات مورد نیاز این عزیزان را فراهم کنیم تا ان شاءالله موجبات رضایت خانواده های محترم شاهد و ایثارگر فراهم شود.
انتهای پیام/