کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

آغاز همایش دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه

12 شهريور 1396 ساعت 11:33

مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از آغاز دومین همایش آموزشی، زیارتی و تفریحی دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه (دوره پسران) خبر داد.


به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه با بیان این مطلب گفت: دومین همایش آموزشی، زیارتی و تفریحی دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه از تاریخ 9 شهریور در مشهد آغاز شده و تا 13 شهریور ادامه خواهد یافت.
وی افزود: در این دوره حدود 120 نفر از دانش آموزان پسر با نیازهای ویژه به همراه مادرانشان و در مجموع 240 نفر در شرکت کرده‌اند و طی 5 روز اقامت ضمن بهره مندی از فیوضات زیارت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع) از سایر برنامه‌های آموزشی، ورزشی و تفریحی در نظر گرفته شده استفاده می‌کنند.
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه گفت: این همایش با مشارکت، تعامل و همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان آموزش و پرورش استثنایی با هدف ایجاد فضای مناسب و امکانات لازم برای بهره مندی دانش آموزان و مادران آن‌ها از زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) و برنامه‌های آموزشی، ورزشی و تفریحی اجرا می‌شود.
فقیه در پایان گفت: دوره دختران دومین همایش آموزشی، زیارتی و تفریحی دانش آموزان شاهد و ایثارگر نیز از تاریخ 14 لغایت 18 شهریورماه در مشهد برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 217537

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/217537/آغاز-همایش-دانش-آموزان-شاهد-ایثارگر-نیازهای-ویژه

ايثار
  http://www.isaar.ir