جبهه مقاومت جبهه حق است/ شهدای مدافع حرم قهرمانان ملی هستند

تاریخ انتشارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۷
کد مطلب : ۲۲۴۰۲۰
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان در مراسم دومین سالگرد شهید مدافع حرم «حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی تمام زاده» گفت : جبهه مقاومت جبهه حق است که طبق وعده الهی همواره به پیروزی مقابل باطل و‌مستکبران خواهد رسید.
جبهه مقاومت جبهه حق است/ شهدای مدافع حرم قهرمانان ملی هستند
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز به نقل از فردیسان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا پناهیان، کارشناس و سخنران مذهبی سیاسی ، شامگاه روز چهارشنبه ۳ آبان ماه  در مراسم سالگرد شهید روحانی مدافع حرم علی تمام زاده که در مسجد جامع المهدی (عج) فردیس برگزار شد با اشاره به اینکه داعش توسط آمریکا به وجود آمده است اظهار داشت: اتحاد میان مردم موجب شکست دشمنان کشور خواهد شد.
وی افزود : جبهه مقاومت جبهه حق است که طبق وعده الهی همواره به پیروزی مقابل باطل و مستکبران خواهد رسید.
پناهیان با اشاره به افراد که به وعده الهی توجهی نداشتند و به زمره بی‌عدالتی قدم ‌برداشته‌اند، بیان داشت: این افراد در زندگی با مشکل مواجه خواهند شد چراکه وعده الهی را نادیده گرفتند و به وعده‌های پوچ دنیوی روی آوردند.
این کارشناس مذهبی در ادامه شهدای حرم را قهرمانان ملی برشمرد و تصریح کرد: این افراد جان خود را فدای نوامیس شیعه و کشور خودکرده‌اند و مسئولان و آحاد مردم در مقابل خون شهدا موظف هستند.
پناهیان انتخابات مسئولان توسط مردم را نوعی انتخاب الهی دانست و بیان داشت: مردم در رابطه با انتخاب خود پاسخگو خواهند بود و وی نیز ملزوم‌ به انجام و رسیدگی‌ به مشکلات مردم هستند.
وی در ادامه بیان داشت: دشمن سعی دارد حجاب زن ایرانی را خدشه‌دار کند و حمله نظامی را کنار گذاشته درحالی‌که هجمه فرهنگی به کشور وارد می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه دشمن رمز پیروزی خود را در بی‌حجابی زنان می‌داند، افزود: لازم است در زمینه آگاهی کامل را داشته باشیم تا در زمین دشمن فعالیت نکنیم.
به گفته این کارشناس مذهبی آموزش مسائل بی‌دینی در کنار دین‌داری برای دانش آموزان و نسل جوان لازم است چراکه به تصمیم و رفتار درست در شرایط حساس فرهنگی تأثیرگذار است.
این کارشناس سیاسی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است بیش از همه افراد خانواده شهید، همسر شهید مورد قدردانی قرار گیرد .
 
کد خبر 96/573
انتهای پیام/