دومین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار می‌شود

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۹
کد مطلب : ۲۲۸۳۱۱
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس ستاد برنامه ریزی طرح شاهد از برگزاری دومین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار در آستانه روز شهید خبر داد.
دومین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار می‌شود
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن کاویانی راد گفت: دومین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با مشارکت و تعامل مطلوب دستگاه های آموزشی عضو طرح شاهد شامل وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز حوزه‌های علمیه و بنیاد شهید و امور ایثارگران با هم افزایی و انسجام در اجرای برنامه برگزار می‌شود.
وی در ادامه افزود: دومین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار در 2 سطح استانی و کشوری اجرا می‌شود که در حال حاضر مرحله استانی آن در قالب فراخوان شروع شده است و مقرر است مرحله کشوری مراسم تجلیل و تقدیر از برترین‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در دهه اول اسفندماه و در آستانه هفته بزرگداشت شهدا با حضور مسئولین عالی رتبه کشور برگزار شود.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد در خصوص اختصاص امتیاز ویژه به منتخبین گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شده است که امتیازات ویژه‌ای برای منتخبین نهایی دومین جشنواره از سوی هر دستگاه آموزشی اختصاص داده شود تا انگیزه و تحرک تحصیلی جامعه هدف طرح شاهد بیش از پیش فراهم شود.
حجت الاسلام والمسلمین کاویانی راد در ادامه ابراز امیدواری کرد با برگزاری دومین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار اهداف این برنامه در ایجاد پویایی و تحرک تحصیلی و ارتقاء همه جانبه یادگاران معزز شاهد و ایثارگر در راستای فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و تاکیدات مقام معظم رهبری (دامت برکات) بیش از پیش محقق و متجلی شود.
رییس ستاد برنامه ریزی طرح شاهد در پایان اظهار داشت: در سال گذشته اولین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی جامعه هدف طرح شاهد و نیز شناسایی، معرفی و تجلیل از برترین‌های علمی، آموزشی و فرهنگی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران با مشارکت و تعامل 5 دستگاه آموزشی برگزار و طی آن از 72 تن از نخبگان و منتخبین سراسر کشور اعم از دانش آموزان، نفرات برتر آزمون سراسری سال 95 (بدون سهمیه)، دانشجویان و طلاب شاهد و ایثارگر تقدیر و تجلیل به عمل آمد که مورد استقبال جامعه هدف و دستگاههای آموزشی قرار گرفت.
 گفتنی است، با هماهنگی‌های به عمل آمده پوستر اطلاع رسانی و فراخوان جشنواره در کلیه مراکز آموزشی سطح کشور توزیع شده است و علاوه بر آن برای دسترسی به اطلاعات بیشتر به ویژه شاخص‌های اختصاصی انتخاب برترین‌های هر دستگاه آموزشی، در سایت ایثار به نشانی www.isaar.ir جایگاهی در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/