خدمت به خانواده های شهدا از الطاف حق تعالی است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴
کد مطلب : ۲۲۸۸۵۶
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را از الطاف حق تعالی دانست و تاکید کرد: خادمین شهدا که این افتخار را کسب کرده اند قطعا از جایگاه ارزشمندی نزد پروردگار برخوردار هستند و باید قدر این موهبت الهی را بدانند.
خدمت به خانواده های شهدا از الطاف حق تعالی است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسن هنرمند مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست شورای اداری بنیاد استان یزد با اشاره به رشادتهای شهدا و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس گفت: ایثارگران مایه‌ افتخار نظام جمهوری اسلامی هستند و امروز که به اوضاع منطقه می نگریم بیشتر به ارزش کار بزرگ آنان پی می بریم.
هنرمند خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را از الطاف حق تعالی دانست و تاکید کرد: خادمین شهدا که این افتخار را کسب کرده اند قطعا از جایگاه ارزشمندی نزد پروردگار برخوردار هستند و باید قدر این موهبت الهی را بدانند.
وی با تقدیر از اقدامات ارزنده استان یزد در بحث مددکاری و مشاوره اظهار کرد: به برکت همدلی و همکاری خادمین شهدای یزدی این استان از جایگاه خوبی در سطح کشور برخوردار است که وظیفه خود می دانم از تک تک همکاران در دارالعباده تقدیر و تشکر کنم.
هنرمند با ادای احترام به والدین معزز شهدا تصریح کرد: شهدای ما در خانواده هايی پرورش یافته اند که تعالیم انسان ساز اسلام ناب محمدی(ص) در تمام برنامه های خانواده جاری بوده است و دست پرورده پدران ومادرانی هستند كه لحظه ای در تربيت فرزندانشان قصور و غفلت نداشته اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز در این نشست موفقیت های استان در بخش مددکاری را حاصل تعامل سازنده همکاران با همه دستگاه های اجرایی و عنایت ویژه مدیران ارشد استان دانست.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: استان دارالعباده یزد با بهره گیری از مدیرانی دلسوز و متعهد، توجه ویژه ای به حل مسائل و مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران دارد و برنامه ریزی شده است تا با برگزاری کارگروه های مختلف از جمله شورای هماهنگی امور ایثارگران متشکل از نمایندگان دستگاه های مختلف، نسبت به حل مسائل و مشکلات خانواده ها اقدام شود.

خانواده شهدا مظهر عزت و اقتدار میهن اسلامی هستند
حجت الاسلام هنرمند در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران استان یزد با تجلیل از پایمردی آنان گفت: خانواده شهدا مظهر عزت و اقتدار میهن اسلامی هستند و ما به وجود این عزیزان افتخار می کنیم.
مدیرکل مددکاری تصریح کرد: خدمت به خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و عزیزانی که با صبر و گذشت خود درس ایثار و فداکاری به ما دادند باعث افتخار و بسیار لذت‌بخش است.
وی خاطرنشان کرد: همه ما در برابر خون مطهر شهدا مسئول هستیم و باید تلاش کنیم تا شرمنده آنها نشویم و یکی از بهترین راهها برای رسیدن به این مقصود خدمت به کسانی است که شهدا را در دامان پرمهر خود پرورش داده و یا ایثارگرانی که دوشادوش شهدا حماسه آفریدند.
هنرمند در ادامه با اشاره به روایاتی از قرآن و ائمه در خصوص صبر و استقامت گفت: خانواده های معزز شهدا بعد از ائمه اطهار علیهم السلام اسوه های واقعی صبر و استقامت در جامعه هستند.
مدیرکل مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران هدف از اجرای طرح سپاس را صرف سرکشی به خانواده ایثارگران ندانست و اظهار کرد: ما با حضور در جمع ایثارگران و خانواده شهدا واقعا نیروی مضاعفی هم برای زندگی شخصی و هم برای ادامه خدمت می گیریم.
انتهای پیام/