​مدیر کل بنیاد خراسان رضوی

شهدا به درستی، راه و هدفشان، باور و یقین داشتند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۲
کد مطلب : ۲۳۱۰۶۶
مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: شهدا به واسطه رهنمود های امام راحل به درستی، راه و هدفشان یقین و باور داشتند.
شهدا به درستی، راه و هدفشان، باور و یقین داشتند
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی در گرده همایی فرماندهان بسیج دستگاه های دولتی خراسان رضوی که یک شنبه دهم دی ماه در سالن شهید هاشمی نژاد بنیاد این استان برگزار شد، ضمن گرامیداشت شهدای یک شنبه خونین دهم دی ماه 1357 مشهد مقدس، اظهار کرد: شهدا گوش به فرمان  رهنمود های امام راحل  بودند و به درستی راه و هدفشان یقین و باور داشتند.
 وی ارتقا روحیه ولایتمداری را در حکومت اسلامی یک ضرورت دانست و افزود: کشور ایران اسلامی یک کشور، با حکومت مذهبی است که برای استمرار این حکومت نیازمند اقتدار در جامعه جهانی است و بسیج به عنوان یکی از عناصر قدرت در ایران همیشه مورد هدف استکبار جهانی بوده است.
 مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران خراسان رضوی با بیان اینکه اقتدار یک کشور، سه عامل اساسی دارد ، خاطر نشان ساخت: اولین مولفه اقتدار ، باور داشتن به درستی هدف و راه رسیدن به آن است  به عنوان مثال شهدا امام راحل را با تمام وجود باور و به آرمان های او اعتقاد داشتند ، وقتی امام فرمود خرمشهر ، سوسنگرد و مهران  و... باید آزاد شود، رزمندگان اسلام جانشان را فداکردند تا خرمشهر، سوسنگرد و مهران آزاد شد.
 وی در همین راستا افزود: دانش علمی و آمادگی رزمی دومین و سومین عامل های اصلی اقتدار یک کشور است زیرا علم و دانش یک ابزار اصلی قدرت به شمار می رود و آمادگی رزمی یک بازدارند قوی در مقابل تهاجم دشمنان است.
 گفتنی است در این جلسه فرماندهان بسیج خلاصه ای از فعالیت های خود را در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیان کردند.
انتهای پیام/