مادر شهیدان عبادی به فرزندان شهیدش پیوست

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶
کد مطلب : ۲۳۳۹۰۳
مرحومه رقیه رضایی، مادر شهیدان محمدرضا و حسین عبادی به فرزندان شهیدش پیوست.
مادر شهیدان عبادی به فرزندان شهیدش پیوست
به گزارش ایثار واحد قزوین، مرحومه رقیه رضایی، مادر شهیدان محمدرضا و حسین عبادی دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
پیکر پاک این مادر شهید، با حضور مردم شهیدپرور به ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران، امروز سه‌شنبه، دهم بهمن ماه، ساعت 14 از امامزاده حسین(ع) تشییع و در مزار والدین شاهد در جوار گلزار شهدای قزوین به خاک سپرده می‌شود.
مراسم شام غریبان این مرحومه، امروز سه‌شنبه، از ساعت 15:30 تا 17 در مسجد شیشه‌گرها واقع در چهارراه نظام وفا و همچنین صباح مزار فردا چهارشنبه یازدهم بهمن ماه، ساعت 8 تا 9:30 صبح در همان مکان برگزار می‌شود.
گفتنی است: شهید محمدرضا عبادی نوزدهم بهمن ۱۳۴۰، در شهر قزوین به دنیا آمد و تا پایان دوره متوسطه در رشته انسانی درس خواند و دیپلم گرفت.
این شهید بزرگوار به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت، بیستم مهر ۱۳۶۱، با سمت بی‌سیم‌چی در یکند بوکان توسط گروه‌های ضدانقلاب بر اثر شکنجه و اصابت گلوله به شهادت رسید و مزار او در گلزار شهدای زادگاهش قرار دارد.
همچنین برادر شهید یاد شده شهید حسین عبادی سی‌ام مرداد ۱۳۴۹، در شهر قزوین به دنیا آمد و دانش‌آموز اول متوسطه بود.
این شهید بزرگوار از سوی بسیج در جبهه حضور یافت، چهارم دی ۱۳۶۵، در ام‌الرصاص عراق بر اثر اصابت ترکش به سر، شهید شد و مزار او در گلزار شهدای زادگاهش قرار دارد.