فرمانده سپاه همدان، از همسر شهید درفشی تقدیر کرد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸
کد مطلب : ۲۳۶۳۷۱
فرمانده سپاه همدان،در جشنواره بزرگ تولیدات فرهنگی،هنری و ادبی بسیج از همسر شهید درفشی تقدیر کرد .
فرمانده سپاه همدان، از همسر شهید درفشی تقدیر کرد
به گزارش ایثار واحد همدان، در جشنواره بزرگ تولیدات فرهنگی، هنری و ادبی بسیج در سال 96 در همدان سرکار خانم مرضیه یزدی همسر شهید گرانقدر محمدحسین درفشی در دستیابی در بخش سایت این جشنواره بزرگ و در حفظ و نشر دستاوردهای انقلاب اسلامی تحت رهبری مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای  بعنوان نفر برگزیده از طرف سرتیپ دوم پاسدار مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان تقدیر شد .
متن لوح تقدیمی به شرح ذیل می باشد:
راز و رمز پویای هنر و کشف معانی بدیع و تجلی جلوه های شهودی معرفت کیمیایی است که آسمان هنر به برکت سیما و سیره ی نورانی نبی اکرم ( ص )، انسان در بند خاک را به معراج حضوری می خواند.
و چه خرم هنری که از چشمه ی معارف سیراب شود و چه زیبا هنری که قبای پرنیانش به عطر و بوی گلستان محمدی معطر شود و چه معماری با شکوهی، بنایی که سنگ هویت و فرهنگ آن ریشه در مدینه النبی ( ص ) بیابد.و امروز کاخ آباد، هنر به سروش معنوی و مفهوم پیام او بیش از پیش محتاج است، باشد که اهل هنر به پاسداشت ان کانون رحمت و وحدت، سراپرده دار نقشی از رهپویی صراط او باشد.
لذا از زحمات ارزشمن جنابعالی در حفظ و نشر دستاوردهای انقلاب اسلامی تحت رهبری امام خامنه ای تقدیر و تشکر صمیمانه به عمل آورده و دستیابی شمارا به عنوان اول در بخش سایت جشنواره بزرگ تولیدات فرهنگی، هنری و ادبی بسیج هنر ماندگار 1396 گرامی می داریم .