شهید مهدی باکری

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۵
کد مطلب : ۲۳۷۶۵۴
شهید مهدی باکری
وصیت‌نامه سردار سرلشكر پاسدار شهيد مهندس مهدي باكري

يا الله يا محمد يا علي يا فاطمه يا حسن يا حسين يا علي يا محمد يا جعفر، يا موسي، يا علي يا محمد يا علي يا حسن يا مهدي (عج) و تو ای ولي مان يا روح‌الله و شما اي پيروان صادق شهيدان خدايا چگونه وصیت‌نامه بنويسم درحالی‌که سراپا گناه و معصيت و سراپا تقصير و نافرمانيم، گرچه از رحمت و بخشش تو ناامید نيستم ولي ترسم از اين است كه نيامرزيده از دنيا بروم می‌ترسم رفتنم خالص نباشد و پذيرفته درگاهت نشوم. يا رب العفو. خدايا نميرم درحالی‌که از ما راضي نباشي ای‌وای كه سيه روي خواهم بود.
خدايا چقدر دوست‌داشتنی و پرستيدني هستي هيهات نفهميدم. خون بايد می‌شدی و در رگ‌هایم جريان می‌یافتی، ... و سلول‌هایم يا رب يا رب می‌گفت. يا اباعبدالله شفاعت، آه چقدر لذت‌بخش است انسان آماده باشد براي ديدار ربش ولي چه كنم تهيدستم، خدايا قبولم كن، سلام بر روح خدا نجات‌دهنده ما از عصر حاضر، عصر ظلم و ستم، عصر كفر و الحاد، عصر مظلوميت اسلام و پيروان واقعیتش، عزيزانم اگر شبانه‌روز شكرگزار خدا باشيم كه سرباز راستين و صادق اين نعمت شويم خطر وسوسه دروني و دنيا فريبي را شناخته و حذر باشيم كه صدق نيت و خلوص در عمل تنها چاره‌ساز ماست، اي عاشقان اباعبدالله بايستي شهادت را در آغوش گرفت، و گونه‌ها بايستي از حرارت و شوقش سرخ شود و ضربان قلب تندتر بزند.
بايستي محتواي فرمان‌ها امام را درك و عمل نمائيم تا بلكه قدري از تكليف خود را در شكرگزاري بجا آورده باشيم. وصيت به مادر و خواهر و برادرانم و اهل فاميل، بدانيد اسلام تنها راه نجات و سعادت ماست، هميشه به یاد خدا باشيد و فرمان‌ها خدا را عمل كنيد، پشتيبان و از ته قلب مقلد امام باشيد، اهميت زيادي به دعاها و مجالس ياد اباعبدالله و شهدا بدهيد كه راه سعادت و توشه آخرت است.
همواره تربيت حسيني و زينبي بيابيد، و رسالت را در رسالت خود بدانيم و فرزندان خود را نيز همان‌گونه تربيت دهيد كه سربازاني باایمان و عاشق شهادت و علمداراني صالح وارث حضرت ابوالفضل براي اسلام به بار آيند.
 از همه‌کسانی كه از من رنجیده‌اند و حقي بر گردن من دارند طلب بخشش دارم و اميدوارم خداوند مرا با گناهان بسيار بيامرزد. خدايا مرا پاكيزه بپذير.
مهدي باكري