پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به آئین اهتزاز و تعویض پرچم و گلباران گلزارهای شهدای سراسر کشور

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰
کد مطلب : ۲۳۸۹۸۹
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به آئین اهتزاز و تعویض پرچم و گلباران گلزار شهدای سراسر کشور بر ساحت تمامی شهدا و ایثارگران معزز ایران اسلامی ادای احترام کرد.
پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به آئین اهتزاز و تعویض پرچم و گلباران گلزارهای شهدای سراسر کشور
به گزارش «ایثار»، پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:

بسمه تعالی
 
سلام و درود بر ارواح طیبه شهدا
با ادای احترام بر ساحت تمامی شهدا و ایثارگران معزز ایران اسلامی، برگزاری «آئین اهتزاز و تعویض پرچم و گلباران گلزار شهدای سراسر کشور» به مناسبت 22 اسفند ماه «روز بزرگداشت شهدا»، یادمان شکوه ایمان و اعتقاد حماسه سازانی است که سایه همت شان بر فراز غرور ملت ایران و عطر حضورشان تا همیشه برقرار است. حقیقت جویانی که با نهضت امام خمینی(ره) همراه شدند و با اراده ای پولادین پرچم آزادی و سرافرازی را در این مرزوبوم به اهتزاز درآوردند و سرنگونی رژیم پهلوی را با پایداری و رشادت رقم زدند، سپس طنین پیام راستین امام راحل(ره) را به گوش جان شنیدند و در دوران دفاع مقدس به سالار شهیدان اقتدا کردند و تابناک ترین اوراق افتخار این سرزمین را به ثبت رساندند. امروزه نیز بر همگان آشکار است که «شهیدان مظهر قدرت ایران» هستند و بی شک در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با استمرار راه شهدا در جامعه ولایت مدار شاهد عزت و اقتدار بیشتر برای ایران اسلامی در سطح منطقه و جهان خواهیم بود.
برگزاری این مراسم را به حکم تکلیف برای پاسداشت مقام والای شهدا بر خود فرض می دانیم. باشد که از این محفل معنوی راه پر صلابت فردای ایران اسلامی را در امتداد قدم های راسخ شهدا بپوییم.
سید محمدعلی شهیدی

انتهای پیام/