با صدور پیامی،

مدیرکل بنیاد استان قزوین سال نو را تبریک گفت

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
کد مطلب : ۲۴۰۷۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با صدور پیامی، فرارسیدن سال 1397 را تبریک گفت.
مدیرکل بنیاد استان قزوین سال نو را تبریک گفت
به گزارش ایثار واحد قزوین، در متن پیام غلامرضا حقایق پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین آمده است:
به نام خدا
با سلام و صلوات بی‌پایان بر رسول خاتم، حضرت محمد مصطفی صلوات‌الله علیه و شهدای سرافراز و ایثارگران مقاوم استان قزوین که با نثار جان و سلامتی خود، کوله بار استقلال و عظمت میهن اسلامی را بر دوش کشیدند.
و سلام و درود به بازماندگان معظم شهدا، جانبازان و آزادگان سرافرازی که درس ایثار و از خودگذشتگی را از حسین ابن علی(ع) و علمدار کربلا آموختند و با ادامه‌ی راه پر فراز و نشیب ایثار، الگوهای ماندگار سرزمین ما شدند.
سالی که گذشت، علی‌رغم تمامی تنگناهای اقتصادی، با رهنمودها و هدایت‌های مستمر رهبر عالیقدر انقلاب و همت همه‌ی خدمتگزاران دولت تدبیر و امید، برکات و دستاوردهای فراوانی برای مردم ما داشت و می‌رود تا با ادامه‌ی این تلاش ارزنده، روزهای پر امیدی را پیش‌روی داشته باشیم که قطعاً در سایه‌ی وجود و همت بلند شما یادگاران حماسه‌های جاوید تحقق خواهد یافت.
امروز من و همکارانم در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بر خود می‌بالیم که خادمان کوچکی برای بازماندگان معزز شهدا و ایثارگران و در جهت تحقق اهداف بلند شهدا و جانبازانیم و ضمن تبریک فرارسیدن سال نو، امید داریم در سال پیش‌روی و در جهت ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت، دستان گرم و نفس‌های مسیحایی شما خوبان و همه‌ی مردم متدین و فرهنگ دوست استان، راهنما و هدایتگر ما در ارایه‌ی خدمات ماندگار باشد.
 غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
نوروزر 1397