اطلاعیه زمان اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب : ۲۴۲۰۳۱
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران طی اطلاعیه‌ای به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، زمان اعلام نتایج مرحله اول آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز را روز دوشنبه 27 فروردین‌ماه ذکر کرد.
اطلاعیه زمان اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز
به گزارش «ایثار»، در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع تمامی داوطلبان شاهد و ایثارگری که در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز سال 1397 ثبت‌نام و شرکت کرده‌اند می‌رساند که نتایج مرحله اول آزمون مذکور در روز دوشنبه 27 فروردین‌ماه در قالب کارنامه اولیه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار داده می‌شود.
تمام داوطلبان شاهد و ایثارگر می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور و وارد کردن شماره داوطلبی و سایر مشخصات فردی (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه، سال تولد) نسبت به رؤیت کارنامه اولیه اعلام نتیجه اقدام و در صورت لزوم از آن پرینت تهیه کنند.
ضمناً آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته هستند، پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه اقدام کرده و سپس کدرشته محل‌های انتخابی خود را به ترتیب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد کنند.
انتهای پیام/