>> آیین تکریم و معارفه رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان سیاهکل برگزار شد | ايثار

آیین تکریم و معارفه رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان سیاهکل برگزار شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۵
کد مطلب : ۲۴۵۳۰۰
مراسم تکریم نصراله خواه رییس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیاهکل و معارفه حق جو به عنوان سرپرست جدید این بنیاد صبح امروز با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و فرماندار این شهرستان برگزار شد .
آیین تکریم و معارفه رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان سیاهکل برگزار شد
به گزارش ایثار گیلان،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این مراسم با بیان اینکه تکریم ایثارگران موجب تقویت امنیت ملی و بیمه کردن کشور است،اظهار داشت:مسئولیت در بنیاد شهید تعهد بر ارائه خدمات به ایثارگران عزیز و حضور پررنگ و هماهنگی در مناسبت های ملی و انقلابی است.
وی ادامه داد:خدمت به خانواده معظم شهدا افتخار بزرگی است که اجر و پاداش آن تنها از سوی خداوند متعال قابل محاسبه است و با ارزش های مادی نمی‌توان آن را جبران کرد.
پاکاری در ادامه از همه دستگاهها خواستار تسریع در جهت رفع مشکلات خانواده های معظم شهدا گردید و افزود:مسئولین از هیچ کوششی در این خصوص دریغ نورزند، وتلاش کنند تا رضایت خانواده های ایثارگران را بدست آورده و در راستای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت حرکت کنند.
فرماندار شهرستان سیاهکل در ادامه ضمن تقدیر از زحمات رییس سابق بنیاد برای "حق جو" رییس جدید بنیاد شهید و امورایثارگران سیاهکل آرزوی توفیق و موفقیت در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران نمود.
 "انتهای پیام"