آغاز انتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال 97 دانشگاه آزاد از 26 اردیبهشت

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸
کد مطلب : ۲۴۵۹۱۸
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران طی اطلاعیه ای به نقل از مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد: انتخاب رشته دکتری تخصصی سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبان از 26 ام آغاز و تا 30 اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد داشت.
آغاز انتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال 97 دانشگاه آزاد از 26 اردیبهشت
به گزارش «ایثار»، در این اطلاعیه آمده است: انتخاب رشته دکتری تخصصی سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده‌اند از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 26 اردیبهشت‌ماه آغاز و تا ساعت 24 روز یکشنبه 30 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
داوطلبان شاهد و ایثارگر مجاز به انتخاب رشته بر اساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می‌توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۴۰ رشته / محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.
داوطلبان شاهد و ایثارگر با مراجعه به سامانه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org و با وارد نمودن کد ملی به‌عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته (در پایین کارنامه سازمان سنجش درج‌شده است) به‌عنوان رمز عبور می‌توانند وارد سامانه شده و نسبت به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.
انتهای پیام/