​رئیس بنیاد بینالود

گلزار شهدا نماد ارزش هاي اسلامي

تاریخ انتشارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب : ۲۴۸۴۶۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بینالود گفت: گلزارهای شهدا نماد شکل گیری ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند که این ارزش ها باید در جامعه برای جوانان زنده بماند
گلزار شهدا نماد ارزش هاي اسلامي
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، عبدالرزاق نظرجانی در جلسه ی هم اندیشی که در خصوص بهسازی گلزار شهدای شهر شاندیز در شهرداری این شهر برگزار شد، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهرستان بینالود میزبان 240 تن از شهدای هشت سال دفاع مقدس و دو شهید مدافع حرم می باشد.
 وی با بیان اینکه مزار 29 شهید و دو شهید مدافع حرم، در گلزار شهدای شهر شاندیز به خاک سپرده شده است، اظهار داشت: پروژه ی بهسازی گلزار شهدای شهر شاندیز از سال 1394 آغاز و برآورد هزینه ی آن چهار میلیارد ریال بوده است که طی توافقات صورت گرفته در آن زمان، این هزینه مابین بنیاد شهید و شهرداری این شهر تقسیم شده است.
عبدالرزاق نظرجانی ضمن تشکر از همکاری شهردار شاندیز ادامه داد: تا کنون مبلغ دو میلیارد ریال توسط شهرداری شاندیز و یک میلیارد و 24 میلیون ریال توسط بنیاد شهید هزینه شده است.
 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بینالود با اشاره به تأمین باقیمانده اعتبار در خصوص بهسازی گلزار شهدای شهر شاندیز اظهار داشت: در حال حاضر اعتباری بالغ بر 760میلیون ریال از محل اعتبارات سال های 1396 و 1397 برای این پروژه تخصیص داده شده است و بر اساس توافقات صورت گرفته، این پروژه تا پایان سال 1397 به اتمام می رسد.
 وی در پایان افزود: شهرستان بینالود در مجموع دارای 23 گلزار می باشد که 14 گلزار بهسازی و یک گلزار (گلزار شهدای شهر شاندیز) در دست اقدام می باشد و تعداد 8 گلزار دیگر نیز در نوبت بهسازی قرار دارند که این امر مهم نیازمند توجه ویژه مسئولین ذیربط جهت اتمام هر چه زودتر آن است.
انتهای پیام/
آرزو زعفرانی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان بینالود