پیام تسلیت مدیرکل بنیاد در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شریعتی نیا مدیرکل سابق بنیاد استان

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب : ۲۴۸۵۷۷
مدیرکل بنیاد استان در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شریعتی نیا مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری و پدر «شهید مهدی شریعتی نیا» پیام تسلیتی صادر کرد
پیام تسلیت مدیرکل بنیاد در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شریعتی نیا مدیرکل سابق بنیاد استان
به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری: مدیرکل بنیاد استان در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شریعتی نیا پیام تسلیتی به شرح ذیل صادر کرد:
إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون
خبر درگذشت مرحوم «حجت الاسلام و المسلمین محمد شریعتی نیا» مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری و پدر «شهید مهدی شریعتی نیا» از نمونه هاي پرافتخار صبر، فداکاری و ايثار که قریب به یک دهه، خدمتگزاری صادق و پرتلاش برای جامعه معزز ایثارگری استان بود موجب تألم و تأثر خاطر گرديد.
پدري كه خالصانه و براي رضايت حضرت حق عزيزترين سرمايه خويش را در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامي فدا نمود تا ارواح قدسي آن طائران ملكوت، حافظ و پاسدار نظام و ميهن اسلامي مان باشند و خود نیز در ادامه از پای ننشست و با خدمت بی منت و شبانه روزی به خانواده شهدا و ایثارگران، راه شهدا را ادامه داد.
 به روح اين سفر كرده و ارواح تابناك فرزند شهيدش درود مي فرستیم. ان شاالله روح این عزیز و شهید گرانقدرش با سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) در بهشت برین همنشین باشد.
 
فریبرز نجفی
مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران
استان چهارمحال و بختیاری
انتهای پیام/