​مدیرکل بنیاد خراسان رضوی

ایثارگران شکایات خود را به اداره عملکرد و بازرسی بنیاد خراسان رضوی اعلام کنند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰
کد مطلب : ۲۴۹۰۲۱
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: هدف بنیاد خدمت به جامعه ایثارگران است اما اگر در این مسیر از سوی همکاران کوتاهی صورت بگیرد ایثارگران استان خراسان رضوی می توانند شکایات خود را به اداره عملکرد و بازرسی اعلام کنند.
ایثارگران شکایات خود را به اداره عملکرد و بازرسی بنیاد خراسان رضوی اعلام کنند
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی ظهر امروز پنجشنبه 24خرداد در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ایثار رضوی، ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به آحاد مردم به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، تکریم و تجلیل از ایثارگران و رسیدیگی به مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران از مهم ترین فعالیت های بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی است.
وی در همین راستا گفت: خدمت به جامعه ایثارگران یک توفیق بسیار ارزشمند در دنیا و آخرت برای کارکنان بنیاد که خود نیز جزئی از جامعه ایثارگران به شمار می روند و تمام تلاش خود را انجام می دهند تا این وظیفه خطیر را به نحو احسن انجام دهند.
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی در خصوص شکایات ایثارگران افزود: اگر کارکنان بنیاد  شهید و امورایثارگران شهرستان ها و ستاد استان خراسان رضوی در وظیفه قانونی خود کوتاهی کنند، خانواده شهدا و ایثارگران می توانند شکایات خود را به اداره عملکرد و بازرسی اعلام کنند.
وی در همین خصوص تصریح کرد: شماره تلفن 33130304 و 33130306 در ساعت اداری و دور نگار 32231351 در اختیار جامعه ایثارگران قرار دارد و می توانند شکایات خود را با اداره مدیریت عملکرد و بازرسی مطرح نمایند.
 حجت الاسلام معصومی افزود: ایثارگرانی که مشکلات آنان نیاز به پیگیری دارد، می توانند با شماره تلفن 1616 مسائل و مشکلات خود را مطرح و پاسخ را نیز با همین تلفن دریافت کنند.
 مدیرکل بنیاد خراسان رضوی خاطر نشان ساخت: بخشی از مشکلات ایثارگران نیاز به بررسی و پیگیری دارد که سعی می شود در دیدارها شناسایی و مرتفع شود اما بخشی دیگر مطالبات خانواده های ایثارگران مطابق قانون نیست که نیاز است کارکنان بنیاد این مسئله را در نهایت احترام به اطلاع ایثارگران برسانند. 
انتهای پیام/

آخبار مرتبط با مدیرکل بنیاد خراسان رضوی
1-ارزیابی عملکرد بنیاد شهرستان ها، کیفیت خدمت را ارتقا می دهد
2-دیدار مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با ایثارگران دیار شهید مطهری
3-برگزاری فعالیت های فرهنگی بنیاد، باید مطابق با شرایط بومی شهرستان باشد
نرجس محمدی خبرنگار ایثار رضوی