کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سی و ششمین شماره نشریه خط زندگی منتشر شد+نسخه کامل نشریه

11 تير 1397 ساعت 11:05

سی و ششمین شماره فصلنامه آموزشی، اجتماعی و تربیتی خط زندگی ویژه فصل بهار ۱۳۹۷ با همت کارشناسان اداره آموزش و پیشگیری اداره کل مددکاری اجتماعی و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر شد.


به گزارش «ایثار»، جدیدترین شماره نشریه خط زندگی با مطالبی چون «نشاط اجتماعی در سایه اخلاق‌مداری اجتماعی»، «اعتماد به نفس ملی»، «دختر معجزه‌ای از طرف خدا»، «تأملی بر مفهوم حجاب و عفاف»، «شاهزاده رؤیاهایم»، «خودشیفتگی و عشق ویرانگر به خود»، «زندگی صمیمانه (تکنیک‌های بهبود صمیمیت با همسر»، «خطای شناختی فاجعه سازی»، «خودکنترلی راهی به‌سوی کیفیت زندگی»، «پرسش و پاسخ‌های حقوقی»، «یکی بود یکی نبود»، «نقش قصه‌ها بر روی شخصیت کودک»، «مرگ خاکستری»، «از استرس تا تکرر ادرار»، «لشگری از فرشتگان»، «رفتارهای پیش‌بینی‌نشده»، «جعبه مهارت‌های اولیه»، «مجموعه 10 جلدی کتاب‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی»، «محرم راز»، «بهشتی در شوره‌زار»، «گوهر ناب»، «یک گپ و گفت خودمانی» و «مسابقه» منتشر شده است.
در بخشی از سخن سردبیر در این شماره می‌خوانیم: پایبندی به ارزش‌های اخلاقی یا اخلاق‌مداری فردی و اجتماعی شاخصی مهم و اثرگذار در حفظ سلامت و تأمین امنیت جامعه بوده و عاملی است که به کاهش آسیب‌های اجتماعی و بهبود کیفیت زندگی منجر می‌شود و در سطح وسیعی از فروپاشی اخلاقی جلوگیری می‌کند.
در صفحات پایانی نشریه نیز اسامی برندگان مسابقه شماره قبل اعلام و سؤالات مسابقه نشریه شماره ۳۶ ارائه شده است. همچنین به‌منظور بهره‌مندی بیشتر خانواده‌های شاهد و ایثارگر از مطالب آموزشی نشریه خط زندگی، شماره پیامک (۳۰۰۰۷۶۳۰۰۰۰۰۰۷) در نشریه درج شده تا خانواده‌های علاقه‌مند، با پیامک و ارسال آدرس پستی کامل خود به همراه نام و نام خانوادگی و کد پستی به‌صورت مستقیم از طریق پست، نشریه خط زندگی را دریافت کنند.
این نشریه به صاحب‌امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرمسئولی مهدی ایزدی و سردبیری حجت‌الاسلام حسن هنرمند منتشر می‌شود.

لطفاً برای دریافت نسخه کامل نشریه کلیک کنید.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 250731

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/250731/سی-ششمین-شماره-نشریه-خط-زندگی-منتشر-نسخه-کامل

ايثار
  http://www.isaar.ir