پيام مديركل بنياد استان به مناسبت شهادت جانباز 70 درصد علي اكبر محمدي

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴
کد مطلب : ۲۵۱۴۰۰
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، طی پیامی شهادت جانباز 70 درصد علی‌اکبر محمدی قهفرخی را به ملت شهیدپرور میهن اسلامی ایران تبریک و تسلیت گفت.
پيام مديركل بنياد استان به مناسبت شهادت جانباز 70 درصد علي اكبر محمدي
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری: فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، طی پیامی شهادت جانباز 70 درصد علی‌اکبر محمدی قهفرخی را به ملت شهیدپرور میهن اسلامی ایران تبریک و تسلیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل می‌باشد:
«بسم رب الشهداء و الصدیقین»
پل شهادت اصلی‌ترین وسیله رسیدن به معبود است که شهدای گران‌قدر با عبور از این گذرگاه درخشان برای همیشه جاویدان باقی می‌مانند و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به‌جای گذاشته و ثبات و استمرار خط سرخ حسین (ع) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت را به ما آموختند.
بار دیگر یکی از مردان الهی و هم تبار عاشورائیان به فیض عظیم شهادت نائل آمد و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام خصوصاً حضرت آقا سید الشهداء (ع) در ملکوت اعلی مأوی گزید و از روزی الهی بهره‌مند گردید.
شهادت جانباز سرافراز و مجاهد محبوب عرصه‌های نبرد نور علیه ظلمت، شهید علی‌اکبر محمدی را از طرف تمامی خادمان شهدا در بنیاد شهید و امور ایثارگران و جامعه معزز ایثارگری، به مردم شهیدپرور استان چهارمحال و بختیاری تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.»
                                                                    فریبرز نجفی
                                                     مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران
                                                               چهارمحال و بختیاری
انتهای پیام/