>> از تفرقه و دوگانگى بپرهيزيد/ فرازی از وصیت نامه شهید عباس روستا+ صدا | ايثار

از تفرقه و دوگانگى بپرهيزيد/ فرازی از وصیت نامه شهید عباس روستا+ صدا

تاریخ انتشارشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب : ۲۵۲۶۶۲
شهید عباس روستا یکی از شهدای استان فارس در دوران دفاع مقدس است. آن چه در ادامه مشاهده می کنید بخشی از وصیت نامه این شهید بزرگوار است که به صورت مکتوب و فایل صوتی ارائه شده است.
از تفرقه و دوگانگى بپرهيزيد/ فرازی از وصیت نامه شهید عباس روستا+ صدا


سلام به بت شكنان قرن، به رهروان راه حسين (علیه السلام) ، به پيكارگران و شور آفرينان راه توحيد، به رزمندگان مخلص خدا كه تابع هوى و هوس نشده و بر روى آمال نفسانى و دنيوى خط بطلان كشيده اند.
سلام بر روح الله؛ اسوه تقوى و ايمان و شجاعت كه اين انقلاب را با رهنمودهاى خويش و  با همراهی، وحدت و انسجام امت به پيش برد.
 
اكنون كه انقلاب به سير تكاملى خود ادامه‌ ميدهد و به پيش می رود، تمامى افراد جامعه در جهت پيشبرد اهداف عاليه اسلام موظفند تلاش کنند.
 
دشمنان با ایجاد جنگ ، مى خواستند سدى بر سر راه اين انقلاب بگذارند و مانع صدور آن به مسلمانان و مستضعفين جهان باشند، ولى نقشه شان نقش برآب شد و مصداق آيه و مكرو مكرالله والله خيرالماكرين شدند و به حمد الله روز به روز  اين انقلاب مستحكم تر در صحنه ها ظاهر شد
 
 
از شما می خواهم امام را الگو و اسوه خود قرار دهيد و از رهنمودهاى او استفاده ببريد و از تفرقه و دوگانگى بپرهيزيد چون تفرقه باعث ازهم پاشيدگى وحدت  و در نتيجه نابودى انقلاب می شود.
 
انسان در مرحله اول بايد خود شناسى پيدا كند تا بعد به درجه خداشناسى برسد، مرحله ای که تنها ياد خدا ست كه آرامش دهنده قلوب می باشد.
 در اين راه از هوى و هوس و آرزوهاى دور و دراز و رذايل اخلاقى، خود را بشويید و خود را به اعمال و اخلاق انسانى و روحانى آراسته كنید همچون بهار كه فصل شكفتن و دگرگونى است.
و چه خوش آن زمان و آن طراوتى كه از اين درجه بوجود  مى آيد.