مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان همدان:

شهدا، مشعل‌دار پیروزی و آزادی و استقلال نظام هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۶
کد مطلب : ۲۵۲۹۶۴
مدیرکل بنیادشهید وامورایثارگران استان همدان در دیدار با خانواده شهدا گفت: شهدا، علاوه بر مقامات رفیع معنوی، مشعل‌دار پیروزی و آزادی و استقلال نظام هستند و این عزیزان با حضور خود در جبهه های حق علیه باطل برای این انقلاب وکشور سنگ تمام گذاشته و گوش به فرمان ولی امر خود از کیان این مرز و بوم دفاع کردند.
شهدا، مشعل‌دار پیروزی و آزادی و استقلال نظام هستند
به گزارش ایثار واحد همدان، به مناسبت برگزاری یادواره شهدای عملیات رمضان که در روز پنج شنبه چهارم مرداد ماه که با سخنرانی  سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس درحسینیه امام خمینی  (ره)  برگزار می شود، عارف مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران همدان به اتفاق سید ناصرمحمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، صفدریان رییس بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان همدان از خانواده دوشهید گرانقدر باقر و محمد بی آبادی، شهیدان مرتضی نجفی، جلال بهرامی وجانباز30 درصد رضا میرزایی،جانباز 35 درصد قاسم حسینی مرصع  دیدار و دلجویی نمود.
 در این دیدارها عارف مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران استان همدان ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای عملیات رمضان و تبریک سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران برای ملت ما عزیز و ارزشمندهستند وملت همیشه در صحنه ایران اسلامی باید قدردان خانواده شهدا و از خودگذشتگی جانبازان و ایثارگران باشد، چرا که آسایش امروز ما مرهون فداکاری ها این عزیزان است.
وی افزود: شهدا، علاوه بر مقامات رفیع معنوی، مشعل‌دار پیروزی و آزادی و استقلال نظام هستند و این عزیزان  با حضور خود در جبهه های حق علیه باطل برای این انقلاب وکشور سنگ تمام گذاشته و گوش به فرمان ولی امر خود از کیان این مرز و بوم دفاع کردند.

خانواده شهید جلال بهرامی


محمودی مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان همدان، ضمن گرامیداشت ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای عملیات رمضان و تبریک سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) گفت: خانواده شهدا وارثان اصلی نظام هستند وما هر چه داریم به برکت خون شهداست.
وی خانواده شهدا را نور چشم جامعه دانست و تکریم بزرگداشت شهداء و ایثارگران را تکریم همه خوبیها و بزرگواری ها خواند.
خون شهیدان والامقام و صبر وبردباری خانواده معزز آنان عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی در جهان به ارمغان آورد. جانباز 35 درصد قاسم حسینی مرصعخانواده شهید مرتضی نجفی
پدر شهیدان بی آبادیجانباز 30 درصد رضا میرزایی