زمان اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1397

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲
کد مطلب : ۲۵۳۹۶۴
اداره کل آموزش بنیاد در اطلاعیه‌ای به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: نتیجه اولیه آزمون سراسری از روز چهارشنبه 10 مرداد ماه 97 به صورت کارنامه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به آدرس www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
زمان اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1397
به گزارش «ایثار»، در این اطلاعیه آمده است: داوطلبان شاهد و ایثارگری که در گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و یا زبان های خارجی مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند دفترچه راهنمای انتخاب رشته (شماره 2) گروه آزمایشی ذیربط را دریافت کنند.
تمام داوطلبان شاهد و ایثارگر باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی، کد رشته‌های تحصیلی مورد علاقه خود را مشخص کرده و از تاریخ  15 لغایت 20 مرداد ماه به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته اینترنتی درج کنند.
در پایان این اطلاعیه آمده است: داوطلبان شاهد و ایثارگری که به سهمیه مندرج در کارنامه خود معترض هستند حداکثر تا تاریخ 15 مردادماه با مراجعه به ادارات کل استان محل سکونت خود نسبت به پیگیری وضعیت سهمیه خود اقدام کنند.
شایان ذکر است در صورتی که تأیید سهمیه داوطلبان بعد از تاریخ فوق به سازمان سنجش آموزش کشور واصل شود امکان اعمال سهمیه داوطلبان میسر نیست.
انتهای پیام/