کلاس های آموزش خانواده وِیژه ایثارگران ایثارگر سبزوار برگزار شد

تاریخ انتشارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۵
کد مطلب : ۲۵۴۵۳۴
کلاس های آموزش خانواده ویژه بانوان ایثارگر سبزوار با هدف پیشگیری از آسیب های نوپدید و بحران های اجتماعی برگزار شد.
کلاس های آموزش خانواده وِیژه ایثارگران ایثارگر سبزوار برگزار شد
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی،پنج شنبه 18 مرداد ماه با حضور حجت الاسلام مسلم فروزانفر استاد حوزه اهل البیت و دانشگاه کلاس های آموزش خانواده ویژه بانوان ایثارگر سبزوار با هدف پیشگیری از آسیب های نو پدید و بحران های اجتماعی در سالن نمازخانه بنیاد سبزوار برگزار شد.
در این مراسم حجت السلام فروزانفر با اهمیت خواندن آموزش خانواده در جامعه امروزی، گفت: طرح آموزش خانواده با هدف ایجاد پل ارتباطی مستمر بین پدر و مادر و فرزند انجام می گیرد تا تعلیم و تربیت فرزندان با تحکیم بیشتری صورت پذیرد.
وی با اشاره به ارتباط بین خانه و محیط  آموزشی فرزندان برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی اظهار داشت:  این ارتباط در انعطاف پذیری  خانواده، توانمند سازی والدین، هدایت فرزندان به سمت بزرگسالی و تربیت فرزند در جامعه موثر است.
این استاد حوزه و دانشگاه، فضای مجازی را از دیگر  معیارهای آموزش خانواده برای پیشگیری از آسیب ها و بحران های نو پدید عنوان کرد و اهمیت آگاهی والدین و فرزندان برای استفاده بهینه از فضای مجازی را ضروری دانست.
 در پایان جلسه همسران شهدا و ایثارگر ان سوالات خود را با مدرس دانشگاه در میان گذاشتند و این کلاس آموزشی به همت بنیاد شهید و امورایثارگران سبزوار برگزار شد.
گفتني است شهرستان سبزوار 945 شهيد، 3156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام مقدس جمهورياسلامي ايران كرده است.
انتهای پیام/

سید جلال کرابی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان سبزوار