استاندار گلستان در جلسه شورای راهبردی توسعه ایثار و شهادت

امروز الگوی اصلی وحدت در جامعه شهدا هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۳
کد مطلب : ۲۵۴۵۹۸
استاندار گلستان با تأکید بر اینکه امروز الگوی اصلی وحدت در جامعه شهدا هستند، اظهار کرد: شهیدان پشتوانه‌های اصلی انقلاب اسلامی ایران و ضامن نظام هستند.
امروز الگوی اصلی وحدت در جامعه شهدا هستند
به گزارش ایثار واحد گلستان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی ظهر امروز 17 مرداد در اولین جلسه شورای راهبردی توسعه ایثار و شهادت که با حضور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید، علی اصغر فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و اعضای این شورا برگزار شد، تصریح کرد: تلاشگران جامعه در حال حاضر کسانی هستند که اشتغال ایجاد کرده و خانواده‌ای را شاد نمایند.
وی با اشاره به اینکه خون شهدا تنها چیزی است که انقلاب اسلامی را بیمه می‌کند، افزود: مسیر شهادت همچنان باز است و هنوز می‌بینیم که جوانان پاک این میهن برای حفظ این کشور جان خود را فدا می‌کنند.
استاندار گلستان دیدار، تقدیر و تجلیل از خانواده معظم شهدا را وظیفه همگان دانست و خاطرنشان کرد: تکریم والدین شهدا وظیفه‌ای خطیر است که امیدواریم به‌خوبی از عهده آن برآییم.
هاشمی بابیان اینکه امروز تنها چیزی که ایران را بیمه می‌کند اتحاد است، یادآور شد: امروز آرامشی که بر سراسر میهن عزیز اسلامی‌مان سایه افکنده از برکت خون شهیدان انقلاب و جان‌برکفان آن دوران است.
وی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان جز برنامه‌های اصلی فرمانداران و مدیران اجرایی استان باشد افزود: هر سه ما یک‌بار جلسات شورای ترویج فرهنگ و ایثار در شهرستان‌ها با مسئولیت فرمانداران برگزار گردد.
استاندار گلستان گفت: امروز ما در حوزه ایثار و شهادت باید قدم‌هایی را برداریم که به جامعه و مردم ما نزدیک‌تر بوده و با عشق و اراده قوی اتفاق بیفتد.
هاشمی اظهار کرد: امروز آرامش، امنیت و عزت ما مدیون فداکاری‌های شهداست و وظیفه ما حفظ و حراست از این فداکاری‌هاست و این مسئله جز بافرهنگ ایثار و شهادت محقق نخواهد شد.
وی با اشاره به اینکه حضور در كنار خانواده معظم شهدا توفيق الهي براي مسئولان است، خاطرنشان کرد: خون شهيدان والامقام و صبر و بردباري خانواده‌های معزز آنان، عزت و اقتدار را براي نظام جمهوري اسلامي ايران در جهان به ارمغان آورده است.
انتهای پیام/