سرپرست بنیاد منطقه یک

خبرنگاران طلایه داران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند

تاریخ انتشارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹
کد مطلب : ۲۵۴۸۲۱
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک مشهد گفت: خبرنگاران طلایه داران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و حقیقت بخش روشنایی هستند.
خبرنگاران طلایه داران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمدحسن صمدی چهارشنبه ۱۷مرداد مصادف با روز خبرنگار با حضور در دفتر روزنامه «جوان»، «عصر ایرانیان» و خبرگزاری «دفاع مقدس» با تبریک روز خبرنگار به ‌تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه و گرامیداشت یاد خاطر تمامی شهدا به خصوص شهدای خبرنگار، خبرنگاران را طلایه داران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست و گفت: هرچه آگاهی بخشی در یک جامعه سریع‌تر و درست‌تر باشد آن جامعه قدرتمندتر است.
وی افزود: کار خبرنگاران بسیار خطیر و ارزشمند است و همیشه سعی می‌کنند به اصول پایبند باشند که این موضوع بسیار مهم است و گاهی اوقات پایبندی به اصول این‌قدر اساسی است که انسان برای آن جان خود را به خطر می‌اندازد که این کار توسط شهدا صورت گرفت.
وی در ادامه تصریح کرد: خبرنگار می‌تواند راه و سبک زندگی شهدا را که جامعه به‌شدت به آن‌ها احتیاج دارد به نسل جدید و حاضر انتقال دهد.
صمدی با تأکید بر اینکه در این انقلاب هرچه داریم از برکت خون شهدا و ایثارگرانی است که نهال انقلاب را آبیاری کردند، افزود: ارزش و جایگاه شهدا را فقط خداوند می‌داند و مهم این است که ما آنان را باور داشته باشیم.
وی افزود: زنده نگه‌داشتن یاد و راه شهدا و اشاعه زندگانی این کبوتران خونین بال رسالتی ارزشمند بر دوش مسئولین، خبرنگاران و مردم است تا بتوانیم راه شهدا را ادامه داده و انقلاب اسلامی را بر قله‌های پیشرفت برسانیم.
گفتنی است در این دیدارها نجمه مقدسیان فرزند شهید محسن مقدسیان و همسر جانباز عبداله میرزازاده  نیز به نمایندگی از خانواده شاهد و ایثارگر حضور داشت.
در پایان از اصحاب رسانه با اهدای شاخه گل تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/
سکینه پورتقی خبرنگار ایثار رضوی در مشهد مقدس