دبیر اجرایی کنگره شهدا استان البرز:

فرهنگ‌نامه جامع اطلاعات شهدای استان البرز تدوین می‌شود

تاریخ انتشارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
کد مطلب : ۲۵۵۶۷۱
دبیر اجرایی کنگره شهدا استان البرز گفت: فرهنگ‌نامه شهدای استان البرز یا همان دایره المعارف شهدا باهدف معرفی شهدای استان البرز و انتقال سیره زندگی آنان به نسل‌های بعدی در دست تحریر است.
فرهنگ‌نامه جامع اطلاعات شهدای استان البرز تدوین می‌شود
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز و به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج ، محمدعلی دانشیار در نشست خبری کنگره شهدای استان البرز که با حضور خبرنگاران استان در ساختمان  شهیدان بیگی بسیج برگزار شد ،گفت: گفت: برگزاری اجلاس شهدا به‌منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل جوان با عقاید و ارزش‌های شهدای دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
وی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری، فرماندهان دوران دفاع مقدس، در اجلاسیه ها و یادواره‌های شهدا حاضر شوند و با تداعی خاطرات دوران طلایی دفاع مقدس، ارزش‌ها و اعتقاداتی که موجب اقتدار و عزت ما شده است را به نسل جوان انتقال دهند.
دبیر اجرایی کنگره شهدا، بابیان اینکه اگر بخواهیم فرهنگ ایثار را به مردم معرفی کنیم باید تلاش مضاعف کنیم اظهار کرد: دشمن به‌طور مداوم در حال سرمایه‌گذاری برای از بین بردن فرهنگ ایثار و شهادت و از بین بردن آرمان‌ها و ارزش‌های انقلابی ما است.
دانشیار در ادامه با اشاره به در حال برگزاری بودن اجلاسیه شهدا در محلات، مساجد و حوزه‌های بسیج سراسر استان البرز گفت: 20 اجلاس در البرز پیش‌بینی‌شده است که تاکنون برگزاری دو اجلاس به انجام رسیده است.
وی خاطرنشان کرد: مردم با شهدا انس و آنان را دوست دارند.
 
کد خبر 97/245
انتهای پیام/