رئيس بنياد منطقه سه مشهد

آزادگان ايماني محكم و راسخ داشتند

تاریخ انتشارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸
کد مطلب : ۲۵۵۷۲۵
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران منطقه سه مشهد گفت: تحمل سختي ها و شكنجه ها توسط آزادگان فقط به واسطه ايماني محكم و راسخ و دفاع از آرمان‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بدست مي‌آيد.
آزادگان ايماني محكم و راسخ داشتند
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، حجت الاسلام سيدهادي موسوي‌پور پنجشنبه 25 مرداد به مناسبت سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي با حضور در منزل آزاده سرافراز سيدمرتضي سجادي اصل با وي ديدار و ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: آزادگان سرافراز باعث فخر و مباهات ما هستند و اين آزادگان كساني بودند كه با تحمل رنج و سختي فراوان توانستند غرور ملي را حفظ و دشمن را به زانو درآورند.
وي ادامه داد: ماندن در يك اتاق براي ساعاتي بسيار سخت است و از لحاظ رواني انسان را آزرده مي‌كند، حالا چه برسد به اينكه سالياني طولاني را در خاك دشمن با تحمل سختي‌ها و مصائب زياد تحمل كني و اين فقط به واسطه ايماني محكم و راسخ و دفاع از آرمان‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بدست  مي‌آيد.
در اين ديدار خليلي شهردار ناحيه دو مشهد نيز حضور داشت.
گفتني است آزاده سرافراز سيدمرتضي سجادي اصل در يكم مرداد 1361 در عمليات رمضان به اسارت دشمن بعثي در آمده و در 29 مرداد 1369 آزاد و به ميهن اسلامي بازگشت و اين آزاده سرافراز داراي 45 درصد جانبازي نيز مي‌باشد. 
انتهاي پيام/