کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

​دیدار سرپرست بنیاد منطقه یک با تنی چند از آزادگان سرافراز مشهدی

27 مرداد 1397 ساعت 13:12

سرپرست بنیاد شهید وامور ایثارگران منطقه یک مشهد با آزادگان سرافراز تحت پوشش این منطقه دیدار و با اهدای لوح یادبود از ایثارگری های این عزیزان تجلیل کرد.


به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمد حسن صمدی ظهر امروز 27 مرداد با ابراهیم سلیمانی اسفاد و مهدی پور ابراهیم آزادگان هشت سال دفاع مقدس مشهدی دیدار و از رشادت ها و فداکاری های این عزیزان با اهدای لوح یادبود تجلیل کرد.
صمدی در این دیدارها ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به کشور، اظهار داشت: روز بازگشت این عزیزان به آغوش میهن اسلامی حقیقتاً عید بزرگی برای ملت ایران و پیروزی دیگری برای انقلاب اسلامی بود و این روز بزرگ در خاطره مردم باقی خواهد ماند.
وی با بیان اینکه آزادگان، مجاهدان خاموش هشت سال دفاع مقدس بودند، افزود: آزادگان در سکوت خبری اسارت با تحمل شکنجه‌های جسمی و روحی و با نیروی ایمان، اراده و عشق به اسلام و میهن، بزرگ‌ترین مجاهدت را درراه پیروزی اهداف انقلاب داشتند.
سرپرست بنیاد منطقه یک مشهد خاطر نشان ساخت: آزادگان بزرگوار در بهترین روزهای جوانی خود جانشان را در طبق اخلاص گذاشتند و باتحمل شکنجه‌ها و مشقت‌های زندان‌های مخوف رژیم بعثی درس ایستادگی را به جهانیان آموختند.
وی افزود: در این میان صبر و بردباری خانواده‌های آزادگان به‌ویژه همسران و فرزندان آن‌ها را نیز نباید فراموش کنیم چراکه آنان اسوه‌های ایستادگی و الگوی مناسبی برای زنان و جوانان امروزی هستند.
گفتنی است ابراهیم سلیمانی ومهدی پور ابراهیم جانباز وآزادگان۶۰درصد متولدین ۲۹ اسفند ۴۱وهفتم فروردین ۴۷ در ۲۳ مهر۶۱ و۳۱تیر ۶۷ به اسارت رژیم بعث عراق در آمدند ودر ۳۰ مرداد و ۲۲مرداد ۶۰ به میهن باز گشتند.
انتهای پیام/


 سکینه پورتقی خبرنگار ایثار رضوی در مشهد مقدس
کد مطلب: 255760

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/255760/دیدار-سرپرست-بنیاد-منطقه-یک-تنی-چند-آزادگان-سرافراز-مشهدی

ايثار
  http://www.isaar.ir