کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

امیر پوردستان:

دشمنی آمریکا با مردم ایران هرروز ابعاد جدیدی پیدا می‌کند

28 مرداد 1397 ساعت 10:30

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت: امروز توطئه‌های آمریکا علیه ایران اسلامی به شیوه‌های مختلف ادامه دارد که نمونه بارز آن ایجاد گروه‌های تکفیری در منطقه، جنگ بیو تروریسم و جنگ اقتصادی است.


به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز و به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در مراسم یادواره شهدای شهر هشتگرد استان البرز افزود: اگر سیاست‌های کاخ سفید به این شکل استمرار یابد، به‌طورقطع ایالات‌متحده آمریکا به سرنوشت اتحاد جماهیر شوروی سابق مبتلا خواهد شد.
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش به تحرکات آمریکا در قبل و پس از پیروزی انقلاب پرداخت و گفت: ایران در زمان طاغوت نگهبان منافع آمریکا در منطقه بود که با پیروزی انقلاب این منافع به مخاطره افتاد و دشمنی آمریکا از همان زمان آغازشده است.
وی افزود: از 23 بهمن 57 آمریکا درصدد براندازی جمهوری اسلامی بود و با عناوین و روش‌های مختلفی این دشمنی خود را َآشکار کرد.
پوردستان گفت: امروز توطئه‌های آمریکا علیه ایران اسلامی به شیوه‌های مختلف ادامه دارد که نمونه بارز آن ایجاد گروه‌های تکفیری در منطقه، جنگ بیو تروریسم و جنگ اقتصادی است.
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اصلی‌ترین وظیفه قشرهای مختلف جامعه را تبعیت از فرمانده کل قوا برای عبور از این دوره پرفرازونشیب بیان کرد.
 
کد خبر 97/250
انتهای پیام


کد مطلب: 255897

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/255897/دشمنی-آمریکا-مردم-ایران-هرروز-ابعاد-جدیدی-پیدا-می-کند

ايثار
  http://www.isaar.ir