سرپرست بنیاد منطقه یک مشهد

دعای خیر خانواده‌ی شهدا بدرقه امنیت و اقتدار كشور

تاریخ انتشاريکشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب : ۲۵۶۷۸۹
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک مشهد بابیان اینکه امنیت و اقتدار سرمایه بزرگی برای ملت است گفت: با دعای خیر خانواده‌های معظم شهدا کشور به امنیت و اقتدار همه‌جانبه دست‌یافته است.
دعای خیر خانواده‌ی شهدا بدرقه امنیت و اقتدار كشور
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمدحسن صمدی یک‌شنبه سوم تیرماه باهدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و در قالب طرح سپاس به دیدار والدین معظم شهیدسید مجید جلال‌زاده شهری، همسران شهیده بتول خانم جلیلی هواخواه و همسر شهید  احمد نظری‌پور رفته و ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران بابیان اینکه امنیت و اقتدار سرمایه بزرگی برای ملت است گفت: با دعای خیر خانواده‌های معظم شهدا کشور به امنیت و اقتدار همه‌جانبه دست‌یافته است.
وی در ادامه با تأکید بر اینکه یکی از نیازهای اساسی کشور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است تصریح کرد: انقلاب اسلامی با تقدیم خون هزاران شهید و ایثارگری ایثارگران به‌دست‌آمده که نباید اجازه دهیم خون آنان پایمال شود.
وی در پایان تأکید کرد: تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تکریم ارزش‌های انقلاب و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین مسئولان است که باید نسبت به آن اهمیتی ویژه قائل شویت تا روح شهدا از ما راضی و خشنود باشند.
گفتنی است شهیدان سید مجید جلال‌زاده شهری، بتول خانم جلیلی هواخواه و احمد نظری‌پور در 26 خرداد 1349، هشتم مهر1312 و نهم تیر 1345 چشم به جهان گشودند و در عملیات کربلای 5، حادثه مکه مکرمه و در سانحه سفر حج در 19 دی 1365، نهم مرداد 1366 و دوم مهر 1394 به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/

سكينه پورتقي خبرنگار ايثار رضوي در مشهدمقدس