​ استاندار خراسان رضوی

بزرگترین رسالت ما حفظ میراث شهداست

تاریخ انتشاردوشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب : ۲۵۷۰۱۲
استاندار خراسان رضوی گفت: بزرگترین رسالت ما حفظ میراث شهدا و ادامه راه آنهاست.
بزرگترین رسالت ما حفظ میراث شهداست
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در نخستین یادواره شهدای کارمند خراسان رضوی که چهارم شهریور در تالار شهر برگزار شد، ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا گفت : شهدا الگوی خدمتگزاران جمهوری اسلامی هستند و باید تکلیف خود را نسبت به خون شهدا و میراثی که از آنها باقی مانده بشناسیم و به موقع و به اندازه عمل کنیم و در مسیر آنها حرکت کنیم.
وی تصریح کرد : پیشرفت های نظام جمهوری اسلامی مرهون رشادت و شجاعت شهدا و ایثارگران است و باید فرهنگ شهادت و ایثارگری در جامعه تقویت شود.
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر حفظ انسجام، وحدت و یکپارچکی برای تقویت نظام و خنثی کردن توطئه دشمنان، تاکید کرد: با اتکا به خداوند، ظرفیتها و باورهایمان باید در راستای اعتلای نظام حرکت کنیم.
وی ادامه داد : سیره شهادت و ایثارگری مربوط به دوره و برهه خاصی نیست وهمیشه باید مورد توجه باشد چرا که ریشه درخت تنومند انقلاب اسلامی با خون شهدا آبیاری شده است.
استاندار خراسان رضوی افزود : شهدای کارمند الگوی خدمت صادقانه هستند و وجود بیش 700 شهید کارمند در استان ظرفیت ارزشمند الگویی و معنوی برای ماست.
نخستین یادواره شهدای کارمند خراسان رضوی با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهری در تالار شهر مشهد برگزار شد.
سخنرانی سردار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام‌رضا(ع)، محمدرضا حیدری رئیس شورای اسلامی شهر مشهد،   قاسم تقی‌زاده‌خامسی شهردار مشهد، سرهنگ سیدجواد کمالی رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه امام‌رضا(ع)  و تجلیل از تنی چند از خانواده شهدای کارمند از دیگر ویژه برنامه های این یادواره بود.
 این مراسم با حضور سردار اکبر نجاتی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی، محمد حسن صمدی رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران منطقه یک مشهد، احسان اصولی رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد و سرهنگ سید جواد کمالی رِئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا، تنی چند از روسای ادارات، خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم مشهد در تالار شهر برگزار شد.
انتهای پیام/