>> تکریم ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است | ايثار
سرپرست بنیاد منطقه یک مشهد مقدس

تکریم ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱
کد مطلب : ۲۵۸۰۱۴
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک مشهد گفت: تکریم ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
تکریم ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمدحسن صمدی یکشنبه 11 شهریور در دیدار با جانبازان کاظم جلیحاوی، سیدرضا سجادنیا و صمد قارونی چمن سبز گفت: خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشور به شمار می‌روند و خدمت به آن‌ها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می‌شود.
صمدی  اظهار کرد: امروز جامعه اسلامی و همه‌کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش‌های اسلامی جان‌فشانی کردند.
وی با بیان اینکه  تکریم ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، افزود: یکی از مهم‌ترین وظایف ما در برهه کنونی توجه به دستاوردهای ارزشمند هشت سال دفاع مقدس است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی است.
وی در پایان گفت: در قبال امنیت و آسایشی که شهدای والامقام، جانبازان گران‌قدر و آزادگان سرافراز برای ما به ارمغان آورده‌اند رسیدگی به امور خانواده‌های آنان حداقل کاری است که ما می‌توانیم انجام دهیم.
جانبازان 70 درصد کاظم جلیحاوی، سید رضا سجادنیا و صمد قارونی چمن سبز در يكم فروردین 1367، نهم مرداد 1344 و دهم آبان 1339 چشم به جهان گشودندو در پنجم مرداد1367، 22 فروردین 1362 و 25 مهر 1361 به مقام رفیع جانبازی نائل آمدند.
 گفتنی است جامعه ایثارگری تحت پوشش بنیاد شهید منطقه یک شامل 2662شهید، 6661 جانباز و700 آزاده می‌باشد.
انتهای پیام/
 

سکینه پورتقی خبرنگار ایثار رضوی در مشهد مقدس