​مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران

ظرفیت های گردشگری بینالود فرصتی برای جذب ایثارگران است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۳
کد مطلب : ۲۵۸۰۴۱
مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران گفت: شرایط گردشگری بینالود، می تواند فرصت خوبی برای 82 فرزند شهید و جانباز بالای 25درصد بیکار داشته باشد.
ظرفیت های گردشگری بینالود فرصتی برای جذب ایثارگران است
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حسن فتحی نیا در جلسه شورای هماهنگی امورایثارگران که سه شنبه 13شهریور در سالن اجتماعات فرمانداری بینالود برگزار شد، ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا گفت: برای ایثارگران جویای کار نیاز است دوره آموزش مشاوره شغلی برگزار تا تخصص ها و مهارت های فرزندان شهدا و جانبازان بالای 25درصد مشخص شود.
وی ادامه داد: فرصت های سرمایه گذاری بسیاری در شهرستان بینالود وجود دارد، که مراکز تجاری و تفریحی می توانند تامین نیروی انسانی خود را از جامعه ایثارگری انتخاب کنند.
مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران افزود: بزودی سند توسعه اشتغال ایثارگران در شهرستان بینالود در یک آیین رسمی همراه با بسته های تشویقی بنیاد اعلام می شود.
وی خاطر نشان ساخت: شهدا از زندگی خود گذشتند تا ما در آرامش زندگی کنیم و امروز وجود فرزندان شهدا و ایثارگران بیکار شایسته کشور اسلامی نیست.
این جلسه با حضور مدیرکل و معاونین بنیاد خراسان رضوی، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان بینالود برگزار شد.
گفتنی است بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان بینالود پرونده 166 شهید، پرونده 260جانباز و 22پرونده آزادگان را تحت پوشش خود دارد.
انتهای پیام/آرزو زعفرانی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان بینالود
نرجس محمدی تنظیم کننده