​مدیرکل بنیاد خراسان رضوی تاکید کرد

تامین نیروی انسانی مراکز تفریحی بینالود از میان ایثارگران جویای کار

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴
کد مطلب : ۲۵۸۱۴۶
مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران خراسان رضوی گفت: طی هماهنگی با فرماندار بینالود مراکز تفریحی و گردشگری این شهرستان بخشی از نیروی انسانی خود را از فرزندان شهدا و ایثارگران تامین می کنند.
تامین نیروی انسانی مراکز تفریحی بینالود از میان ایثارگران جویای کار
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی عصر گذشته سه شنبه 13شهریور با هدف بررسی مشکلات ایثارگران به شهرستان بینالود سفر و در جلسه شورای هماهنگی امورایثارگران که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا گفت: حدودا چهار دهه از انقلاب گذشته و شهدای ایران اسلامی که جان خویش را فدای اسلام، استقلال و ایران اسلامی کردند شایسته نیست امروز فرزندان آنان در جامعه بیکار باشند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه طرقبه و شاندیز فرصت های اشتغال بسیاری دارد و  بسیاری از مراکز تفریحی و رستوران ها در این منطقه وجود دارد می تواند بستری مناسب برای جذب ایثارگران جویای کار باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی با بیان اینکه شهرستان بینالود 82 فرزند  شهید و جانباز بالای 25درصد بیکار دارد، خاطر نشان ساخت: در راستای خدمت به ایثارگران و طی هماهنگی با فرماندار بینالود مراکز تفریحی و گردشگری بخشی از نیروی انسانی خود را از ایثارگران جویای کار تامین می کنند.
 وی به گلزار شهدا اشاره کرد و گفت:  شهدا با جانفشانی امنیت کشور را تامین کردند امروز  گلزار شهدا باید در آراستگی، مرکز فرهنگی برای جوانان باشد.
وی با بیان اینکه بینالود 23 گلزار شهدا دارد که از این تعداد 14مورد بهسازی و یک مورد در حال ساخت و 8 مورد نیازمند ترمیم و بهسازی است، اظهار کرد:این حداقل انتظار خانواده شهدا است که گلزار شهدا در در شان شهدای والامقام باشد.
حجت الاسلام معصومی تاکید کرد: طی هماهنگی با مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی به جز در مشهد در سایر شهرستان های این استان مشکل واگذاری زمین به ایثارگران وجود ندارد در نتیجه باید برای خانه دار کردن خانواده شهدا و ایثارگران هر چه سریع تر تلاش کنیم.
همچنین فرماندار بینالود در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از مدیرکل بنیاد خراسان رضوی به خاطر توجه ویژه به ایثارگران این شهرستان گفت: با توجه به اینکه در این شهرستان مراکز تفریحی و گردشگری بسیاری وجود دارد و امیدواریم  فرزندان شهدا و ایثارگران برای جذب نیروی انسانی در این مراکز را در اولویت قرار می دهیم.
سید حسن حسینی در خصوص گلزار شهدا ادامه داد: ساماندهی گلزار شهدا که همه مدیون ایثار و فداکاری این عزیزان و خانواده آنان هستیم را به بخشداران محول و امیدواریم ترمیم و بهسازی قبور شهدا هر چه سریعتر به اتمام برسد.
انتهای پیام/