به همت بنیاد سبزوار برگزار شد

بهره مندی بانوان ایثارگر سبزواری از کلاس آموزش خانواده

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب : ۲۵۸۵۷۲
کلاس‌های آموزش خانواده ویژه همسران شاهد و ایثارگر سبزواری با هدف تقویت ارتباط اعضای خانواده با یکدیگر برگزار شد.
بهره مندی بانوان ایثارگر سبزواری از کلاس آموزش خانواده
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، کلاس‌های آموزش خانواده ویژه همسران شاهد و ایثارگر سبزواری دوشنبه 19 شهریور با هدف تقویت رابطه و  ایجاد صمیمیت در بین اعضای خانواده در بنیاد شهیدو امورایثارگران این شهرستان با حضور حجت الاسلام مسلم فروزانفر مدرس حوزه و دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام فروزانفر با اهمیت خواندن آموزش فرزند خانواده در جامعه امروزی گفت: خانواده اولین جایگاه زندگي، تربیت و نیز اولین آموزشگاه فرزند پس از تولد است که اساس شخصیت او در آن شکل می‌گیرد، لذا بایستی برای تربیت و صحیح فرزندان خانواده را مهیا و مناسب حالشان بسازیم تا آنچه را که  می‌خواهیم در آینده داشته باشیم.
وی بر صمیمیت اعضای خانواده با یکدیگر تاکید کرد، افزود: نمی‌توان انتظار داشت بدون داشتن یک محیط مناسب فرزندی بسیار خوب تربیت کنیم، پس برای تربیت صحیح باید خود و خانوده را با این کار مجهز کنیم.
حجت الاسلام فروزانفر سیره زندگی شهدا را الگوی مناسب تربیت حانواده معرفی کردو اظهار داشت: تشکیل خانواده به واسطه نیاز به پیوند روانی و عاطفی انسان‌ها که ریشه در خصوصیات فطری دارند صورت می‌گیرد، لذا شکل گیری نهاد مقدس خانوده با ازدواج شروع می‌شود و لازمه آن وجود آرامش و عدم اختلال است و اگر به این آرامش تزلزل ایجاد شود نتیجه آن بجز نگرانی برای همه افراد خانواده چیز دیگری نخواهد بود.
گفتني است شهرستان سبزوار 945 شهيد، 3156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/
 
جلال كرابي خبرنگار ايثار رضوي در شهرستان سبزوار