رئيس بنياد منطقه سه مشهد مقدس

شهیدان به پاسداشت وحدت ملی از یک وجب خاک این سرزمین نگذشتند

تاریخ انتشارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵
کد مطلب : ۲۶۰۸۹۶
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران منطقه سه مشهد مقدس گفت: شهیدان کسانی هستند که به خاطر پاسداشت وحدت ملی از یک وجب خاک این سرزمین نگذشتند.
شهیدان به پاسداشت وحدت ملی از یک وجب خاک این سرزمین نگذشتند
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، حجت الاسلام سيدهادي موسوي‌پور چهارشنبه چهارم مهر در ديدار با خانواده شهيد عباس واحد ثاني ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: در طول مدت هشت سال دفاع مقدس ما بهترین جوانان رشید این مرز و بوم را در جهت نگهداری این آب و خاک از دست دادیم تا امروز ایران اسلامی در تمام ممالک جهان سربلند و پیروز بماند و امروز همین فداکاری و شهادت‌ها است که ملت ما پیروز و سربلند مانده است.
وي ادامه داد: شهیدان کسانی هستند که به خاطر پاسداشت وحدت ملی از یک وجب خاک این سرزمین نگذشتند و برای ادای دین از تمام به‌ ظاهر خوشی‌ها عبور کردند و با خون سرخ خویش نهال انقلاب را آبیاری نمودند.
در اين ديدار كه به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت، دانشگر مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان خراسان رضوی و حجت الاسلام علوی مسئول عقیدتی سیاسی آب و فاضلاب خراسان رضوی و اسلامی مسئول بسیج آب و فاضلاب خراسان رضوی حضور داشتند.
شهید عباس واحد ثانی در يكم فروردين 1334 چشم به جهان گشود و در هشتم فروردين 1365 در منطقه فاو به مقام رفيع شهادت نائل آمد.
انتهاي پيام/