همایش تجلیل از رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس در کلیبر برگزار شد

تاریخ انتشاردوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب : ۲۶۱۳۱۵
امام‌جمعه کلیبر گفت: جان‌فشانی‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان دفاع مقدس، به‌عنوان اسطوره استقامت، وفاداری و شجاعت در دفتر رشادت‌های انقلاب اسلامی ثبت گردیده است.
همایش تجلیل از رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس در کلیبر برگزار شد
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن موسوی امام‌جمعه کلیبر در این همایش با تسلیت به مناسبت ایام محرم، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و محکوم کردن حمله تروریستی در اهواز گفت: جان‌فشانی‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان دفاع مقدس، به‌عنوان اسطوره استقامت، وفاداری و شجاعت در دفتر رشادت‌های انقلاب اسلامی ثبت گردیده است.
وی با اشاره به موقعیت کنونی کشور افزود: دشمنان اسلام که در 8 سال نبرد با رزمندگان ایران موفق نشدند، امروز با تحریم و فشار اقتصادی، قصد تخریب ایران و نابودی ملت ایران رادارند ولی ملت ما که دوران 8 سال دفاع مقدس را سپری کردند، این دوران را نیز سپری خواهند کرد. 
یادآوری می‌شود؛ شنبه 7 مهر 1397 هم‌زمان با هفته دفاع مقدس همایش تجلیل از رزمندگان و ایثارگران و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس با حضور امام‌جمعه، فرماندهان نیروی نظامی و انتظامی، روسای ادارات، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در مسجد ولیعصر کلیبر برگزار شد.
گفتنی است: در این همایش از رزمندگان و آزادگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس کلیبر با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.
انتهای پیام/