انجام بیش از ۵۹۰ دیدار با ایثارگران در تهران بزرگ

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰
کد مطلب : ۲۶۲۴۸۳
مدیرکل بنیاد تهران از انجام بیش از ۵۹۰ دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در مناطق تحت پوشش این اداره کل خبر در سه ماه اخیر داد.
انجام بیش از ۵۹۰  دیدار با ایثارگران در تهران بزرگ
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری از انجام بیش از ۵۹۰ دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در مناطق تحت پوشش این اداره کل خبر داد.
مدیرکل بنیاد تهران افزود: در راستای برنامه ریزهای انجام شده برای اجرای «طرح سپاس ویژه»، معاونان، مدیران، روسا و کارکنان ستادی و مناطق بنیاد تهران در 13 هفته اخیر با 520 خانواده شهید، جانباز و آزاده دیدار کردند.
وی با تاکید بر تلاش در جهت حفظ منزلت و جایگاه ایثارگران و ارائه خدمات به شکل مراجعه خادم به مخدوم گفت: شناسایی نیازها و افزایش میزان رضایت جامعه هدف از دلایل اصلی اجرای این طرح است و دیدار چهره به چهره و ارتباط مستقیم مسئولان با ایثارگران اگر به صورت مطلوب انجام شود زمینه را برای تحقق این امر فراهم می آورد و بسیاری از مسائل جامعه هدف رفع خواهد شد.
وی با بیان اینکه اجرای طرح سپاس به شکل ویژه به صورت موازی با روند پیشین این طرح و با اولویت والدین گرانقدر شهدا در حال انجام است، افزود: علاوه بر طرح ویژه سپاس در سه ماه اخیر با ۷۲ خانواده ایثارگر دیدار و از آنان تجلیل شده است.
انتهای پیام/