بیانیه حفظ حریم خصوصی

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
کد مطلب : ۲۶۳۶۴۰
پایگاه اطلاع‌رسانی ایثار به حفظ حریم خصوصی مخاطبان و همچنین استفاده از فناوری امن متعهد است و این بیانیه حریم خصوصی در پایگاه اطلاع‌رسانی ایثار به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند.
ممکن است در آینده تغییرات در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم خصوصی مطلع شوید.
مشاهده صفحات سایت ایثار‌ نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمي‌باشد اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات به‌صورت الكترونيكي مستلزم دريافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحليل اطلاعات اين خدمات به شما ارائه مي‌گردد. سایت ایثار در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما بوده و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند.
پایگاه اطلاع‌رسانی ایثار حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران را امری بسیار جدی و مهم می‌داند و در سایت خود از سیاست‌های امنیتی و فناوری‌هایی استفاده می‌کند که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده‌اند. همچنین از روش‌ها و دستورالعمل‌های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می‌کند و این روش‌های محافظتی ذخیره‌سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می‌گیرد و از دسترسی و استفاده غیرمجاز از این اطلاعات جلوگیری می‌کند.
پایگاه اطلاع‌رسانی ایثار از اطلاعات دریافتی از کاربران برای شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر استفاده می‌کند و متعهد است که امنیت اطلاعات شما را تضمین کند و برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات کاربران از همه شیوه‌های لازم استفاده می‌کند تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می‌کند، حفظ شود.
سایت ایثار ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از سایت ایثار خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که کنترل این سایت‌ها به عهده سایت ایثار نیست و درباره این سایت‌ها شما باید به بیانیه حریم شخصی آنها مراجعه فرمایید.
اطلاعات کاربران پایگاه اطلاع رسانی ایثار در اختیار دیگران قرار نمی‌گیرد مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت شده باشد.
تنها مرجع رسمی مورد تأیید برای ارتباط با کاربران، پايگاه رسمی اين سايت به آدرس isaar.ir است و با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه از آدرس‌های رسمی و تأیید شده در سايت، با شما تماس گرفته نمی‌شود.