بیانیه حفظ حریم خصوصی

تاریخ انتشارشنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷
کد مطلب : ۲۶۳۶۴۰
اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌گردد. حفاظت بیشتر از حقوق افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف از این بیانیه آگاه ساخت شما درباره‌ی نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد. این سازمان بر اساس تصویب‌نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 1395/12/28 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می‌نماید. اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان در بخش نظرسنجی، انتقادات و پیشنهادات و شکایات، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا موسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.
چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران:
الف: اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار می‌دهید شامل موارد زیر هستند:
در درگاه اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران «سایت ایثار» در نظرسنجی عمومی هیچ‌گونه اطلاعاتی از شما دریافت نمی‌شود و در بخش خدمات الکترونیکی برخط به منظور دسته‌بندی و فراوانی آمار کد ملی اخذ و سپس مشکلات بیان شده تحلیل و برطرف می‌گردد و بعضاً به خود طراح هم اطلاع رسانی می‌گردد.
ب: برخی اطلاعات دیگر که به‌صورت اتوماتیک از شما دریافت می‌گردد شامل موارد زیر است:
 • اطلاعات IP ورودی به سایت
  اطلاعات صفحات بازدید
  تعداد بازدیدکنندگان
  نوع دستگاهی که به سایت اتصال می‌نماید (موبایل – تبلت – رایانه)
  و ...
   
لازم به ذکر است که این اطلاعات جمع‌آوری شده امکان شناسایی کاربران را برای ما مهیا نمی‌نماید و هدف تحلیل عملکرد کاربران برای خدمت رسانی بیشتر می‌باشد.
کوکی‌ها
کوکی‌ها فایل‌های متنی کوچکی هستند که توسط وب سایت برای حفظ اطلاعات بر روی کامپیوتر شما قرار می‌گیرند تا با استفاده از آنها از ورود مجدد اطلاعات خودداری شده و در وقت شما صرفه‌جویی شود. اطلاعات بدست آمده از طریق کوکی‌ها در شناسایی مراجعه مجدد کاربران، کاربرد دارد و موجب می‌شوند کاربران راحت‌تر از سایت بازدید نمایند.
لازم به ذکر است که هر شخصی می‌تواند به دلخواه کوکی‌ها را از روی سستم خود حذف نماید. به یاد داشته باشید اگر آنها را حذف کنید، تمامی تنظیمات مانند نام کاربری و رمز عبور ذخیره شده می‌بایست در زمان مراجعه بعدی دوباره وارد شود.
با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟
ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می کنیم؛ و بطور خاص از اطلاعات دریافت شده در درگاه برای این هدف‌ها استفاده می کنیم:
 • بهبود UX درگاه سازمان جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر به افراد
  استفاده از خدمات برای بهبود خدمات یا نحوه ارائه‌ی آنها
  ارائه امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات
  پاسخ‌دهی مناسب نسبت به شکایات
امنیت اطلاعات:
متعهدیم که امنیت اطلاعات شمارا تضمین نماییم و برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیر مجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم استفاده می‌کنیم.
پیوند به سایت‌های دیگر
تار نمای ما ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از تارنمای ما خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. درباره این سایت‌ها می‌بایست به بیانیه حریم شخصی آنها مراجعه فرمایید.
تغییرات در بیانیه سیاست حفظ محرمانگی
ما این حق را بر خود محفوظ می‌دانیم که در هر زمانی این بیانیه را ویرایش نموده و تغییرات خود را اعمال نماییم. در این شرایط موظف هستید که آخرین تغییرات ما را از طریق سایت مشاهده نموده و از آن مطلع شوید.