وصيت نامه شهيد قاسم محمدي

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷
کد مطلب : ۲۶۴۳۷۳
فرازي از وصيت نامه شهيد غواص قاسم محمدي
وصيت نامه شهيد قاسم محمدي
فرازي از وصيت نامه شهيد قاسم محمدي:
خداوندا! سپاس باد كه چنين پيامبر عظيم الشاني و چنان امام والايي و چنان دين مبيني و قرآن كريمي و رهبر والايي براي هدايت ما فرستادي. و سلام ما بر تمامي شهيدان راه حق و  حقيقت و راه اسلام مبين باد كه با شهادت خود پايه اين دين مبين را محكم و استوار گردانيدند.
 و اما سلام بر خانواده هاي شهدا باشد كه با صبر خود، نشان دادند كه امانت الهي را چگونه تحويل مي دهند و در مقابلش هيچ گونه چشم داشتي ندارند و نشان دادند كه چگونه راه زينب، آن حماسه ساز عاشورا را ادامه مي دهند. اميدوارم امام را تنها نگذارندو به توصيه هاي امام عمل كنند و بدانند، تنها رضاي خداوند، شاد كردن قلب امام و آن هم با عمل كردن به حرف هاي امام است و نيز اميدوارم كليه برادران شهدا و خانواده هاي عزيزشان ما را حلال كنند كه نتوانستيم راه فرزندانشان را به خوبي بپيماييم و آن رسالتي كه بر دوش ما بود، به خوبي به جا آورده باشيم و دوباره از برادران هم پايگاهي مي خواهم كه با حفظ وحدت خود و  هميشه در صحنه و سنگر بودن خود، راهي كه حسين(ع) رفت آنرا تكميل كنند و خستگي دنيايي را ناديده گرفته و در مقابل مشكلات مقاومت نشان دهند و اسلحه هايي كه از دست شهدا مي افتد، بردارند و با هر وسيله ي ديگري ظلمت را و ظلمت ها را پاك گردانند و راه آنها را ادامه دهند. و نيز سعي كنيد كه ديگران را به انقلاب جذب كنيد كه تنها خير و نيكي در اين انقلاب كه ادامه انقلاب حسين(ع) است، مي باشد.
خداوندا! تو خود گواهي كه ما فقط براي احيا دين تو، ادامه دادن راه حسين(ع) و جلب رضايتت تن به شهادت داده و جانمان را فدا مي كنيم.
انتهای پیام/