مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی:

خدمت در بنیاد قداست دارد

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۷
کد مطلب : ۲۶۶۲۱۶
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگان آذربایجان‌شرقی در جمع همکاران بنیادهای شهرستان های تابعه استان گفت: خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران قداست خاصی دارد و وظیفه همه ما حفظ حرمت و خدمت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است.
خدمت در بنیاد قداست دارد
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی،‌ عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی ظهر روز شنبه 19 آبان 1397 در سفر به آذرشهر، اسکو، عجبشیر و ملکان بعد از حضور در گلزارهای مطهر شهدای این شهرستان‌ها، با نثار گل و قرائت فاتحه به ارواح طیبه شهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب گفت: ارائه خدمات، تکریم و تعظیم خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تکریم کسانی است که با ایثار و از جان گذشتگی از اسلام و انقلاب دفاع کردند و این رسالت و وظیفه خطیر کارکنان نهاد انقلابی بنیاد را سنگین‌تر می‌کند.
پورحسن با حضور در جمع همکاران بنیادهای تابعه استان تصریح کرد: نیروی انسانی مهم‌ترین و اساسی‌ترین سرمایه هر سازمانی است که نیل به اهداف عالی سازمان را تسریع می‌بخشد.
وی افزود: توجه جدی به مسائل و مشکلات این سرمایه عظیم موجبات ایجاد فضای کاری صمیمی و دوستانه‌تری را فراهم می سازد چرا که با شناخت مسائل کارکنان می‌توان به هدف بهینه‌سازی خدمات‌رسانی و عملکرد سازمانی دست یافت.
پورحسن در ادامه تصریح کرد:‌ خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران قداست خاصی دارد و نوعی عبادت پروردگار است چرا که خدمت به بهترین خلایق وظیفه همه ما بوده و باید در حفظ حرمت و خدمت  به جامعه معزز ایثارگری کوشا باشیم.
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در ترویج و اشاعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت و شناخت شهدا و ایثارگران که از اجزا و ارکان اصلی و سرمایه‌های این نظام هستند از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم بود افزود: تقویت و حفظ دستاوردهای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موجبات تقویت امنیت و ثبات ملی کشور را فراهم خواهد ساخت.
پورحسن با تأکید بر اینکه فلسفه وجودی و ساختاری نهاد مقدس بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه خدمات مطلوب به جامعه معزز ایثارگری بوده و گسترش تعامل با آحاد مردم جامعه به منظور ترویج فرهنگ جهاد، شهادت و ایثار بوده و خواهد بود گفت: تمام همکاران بنیادهای تابعه استان نیروهای قوی و کارآمدی هستند که ما را در انجام امورات همراهی می‌کنند و بی تردید باید تلاش مضاعفی در ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات‌رسانی داشته باشند.
انتهای پیام/