خانواده شهدا از سرمایه‌های معنوی مهم کشور هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب : ۲۶۶۵۰۰
فرماندار اسکو در دیدارها با اصحاب فرهنگ و هنر بخش ایلخچی و پدر معظم شهید بهرام اسکندری شاعر و مدیحه‌سرا گفت: خانواده شهدا مایه افتخار کشور و از سرمایه‌های معنوی هستند
خانواده شهدا از سرمایه‌های معنوی مهم کشور هستند
 به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اسکو مرتضی محمد زاده فرماندار اسکو در  دیدارهای خود  با اصحاب فرهنگ و هنر بخش ایلخچی از پدر شهید بهرام اسکندری  شاعر و مدیحه‌سرا دیدار کرد.
مرتضی  محمد زاده فرماندار اسکو  در دیدار با داداش اسکندری پدر بزرگوار شهید بهرام اسکندری شاعر و مدیحه‌سرا در ایلخچی با اشاره به نقش فرهنگ در بیان مشکلات اجتماعی و کاهش این مشکلات و مدیحه‌سرایی در منزلت ائمه اطهار گفت :بیان شعر موهبتی الهی است که می‌توان با اتکا به آن در راستای فرهنگ‌سازی گام‌های مهمی برداشت .
وی با تأکید بر ضرورت حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر و با توجه به کسالت این شاعر توانمند بر حمایت از آثار ایشان تأکید و همچنین خانواده شهدا را مایه افتخار کشور و از سرمایه‌های معنوی مهم آن دانست و بر ادامه راه شهدا تأکید کرد .
پدر شهید اسکندری نیز در این دیدار با قرائت اشعاری در منقبت اهل‌بیت علیه‌السلام  خدمت به خلق را بزرگ‌ترین توفیق الهی دانست و از زحمات فرماندار دلسوز و مسئولین شهرستان تجلیل کرد.
لازم به ذکر است : رئیس بنیاد شهرستان ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسکو ، بخشدار و شهردار ایلخچی نیز در این دیدار فرماندار را همراهی نمودند .
شهید بهرام اسکندری  متولد1346 با عضویت بسیجی در سال 1365 در عملیات کربلای 4 در منطقه جنوب به درجه رفیع شهادت نائل‌آمده است . 
 اتمام پیام