کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اقتدار کشور مرهون جان‌فشانی‌های شهدا و ایثارگران است

22 آبان 1397 ساعت 18:33

نماینده مردم شهرستان‌های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی: رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر از اولویت‌های دولت و مجلس است.


به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، بیت اله عبداللهی نماینده مردم شهرستان‌های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر گفت: پیشرفت و اقتدار کشور مرهون جان‌فشانی‌های شهدا و ایثارگران است.
وی افزود: شهدا حق بزرگی بر گردن جامعه دارند و زنده نگه‌داشتن ياد و نام آنان، باعث استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌شود.
عبداللهی تأکید کرد: رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر از اولویت‌های دولت و مجلس است.
نماینده مردم شهرستان‌های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی كار كردن در بنياد شهید و امور ایثارگران را توفیقی الهی قلمداد نموده و اظهار داشت: خادمان جامعه بزرگ ایثارگری باید با تمام توان خود در جهت ارائه خدمت به خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر تلاش و کوشش نمایند.
در ابتدای این دیدار، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گزارشی از اقدامات و عملکرد این بنیاد در شش‌ماهه اول سال 1397 را ارائه کرد.
وی بابیان اينكه ارائه خدمات شایسته و درخور شأن جامعه هدف بسیار بااهمیت است افزود: بحث اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران، هزینه‌های درمانی والدین معزز شهدا و جانبازان و تأمین مسکن جامعه بزرگ ایثارگری از دغدغه‌های اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
گفتنی است، دوشنبه 21 آبان ماه سال 1397 نماینده مردم شهرستان‌های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی به‌منظور بررسی مسائل و مشکلات خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر دیدار کرد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 266570

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/266570/اقتدار-کشور-مرهون-جان-فشانی-های-شهدا-ایثارگران

ايثار
  http://www.isaar.ir