>> جانباز کشاورز‌قاسمی به عنوان سرپرست بنیاد بویین‌زهرا منصوب شد | ايثار
از سوی مدیرکل بنیاد استان قزوین؛

جانباز کشاورز‌قاسمی به عنوان سرپرست بنیاد بویین‌زهرا منصوب شد

تاریخ انتشارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴
کد مطلب : ۲۶۸۰۸۰
از سوی مدیرکل بنیاد استان قزوین، جانباز بهرامعلی کشاورز‌قاسمی به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا منصوب شد.
جانباز کشاورز‌قاسمی به عنوان سرپرست بنیاد بویین‌زهرا منصوب شد
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در مراسم تودیع رییس و معارفه سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا از زحمات چندین ساله حسین ساروخانی رییس سابق بنیاد این شهرستان قدردانی کرد.
وی گفت: انتخاب شایسته بهرامعلی کشاورز‌قاسمی به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا را تبریک می‌گویم و امیدوارم ایشان با سابقه، توانمندی و انگیزه‌ای که دارند در ارایه‌ی خدمات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران و جلب رضایتمندی آنها موفق باشند.
در این مراسم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اهدای لوح تقدیر از زحمات حسین ساروخانی رییس سابق بنیاد شهرستان بویین‌زهرا تجلیل کرد.
حقایق‌پور همچنین حکم سرپرستی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا را به جانباز بهرامعلی کشاورز‌قاسمی تقدیم و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون برای ایشان مسئلت کرد.
گفتنی است: بهرامعلی کشاورز‌قاسمی جانباز دوران دفاع مقدس می‌باشد و از سال 1370 در بنیاد شهید و امور ایثارگران مشغول به فعالیت می‌باشد.