مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی:

عیادت از والدین شهدا عمل به سنت حسنه اسلام است

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴
کد مطلب : ۲۶۹۴۷۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت:‌ دیدار و دلجویی از منسوبین شهدا گذشته از آنکه عمل به سنت حسنه اسلامی است؛ تکلیف، تعهد دینی و وظیفه‌ای ملی است چراکه ما همگی سلامت و امنیت خود و سرزمینمان را مدیون شهدا بوده و هستیم.
عیادت از والدین شهدا عمل به سنت حسنه اسلام است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی،‌ عباس پورحسن در عیادت از محمدحسین نوحه خوان پدر معظم شهیدان «علیرضا و غلامرضا نوحه خوان» اظهار داشت: عیادت از بیماران سنت مؤکد پیامبر اکرم (ص) است و این وظیفه دینی و اخلاقی در خصوص عیادت از والدین معظم شهدا اهمیتی دوچندان دارد.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی تصریح کرد: دیدار و دلجویی از منسوبین شهدا گذشته از آنکه عمل به سنت حسنه اسلامی است؛ تکلیف، تعهد دینی و وظیفه‌ای ملی است چراکه ما همگی سلامت و امنیت خود و سرزمین مان را مدیون شهدا بوده و هستیم.
وی همچنین با بیان اینکه والدین مکرم در قید حیات شهدا که امروزه عموماً افراد سالخورده و مسن هستند افزود: دیدار با والدین مکرم شهدا و از برکت حضور آن‌ها بهره بردن، بزرگ‌ترین سعادت دنیوی است.
پورحسن تصریح کرد: بدون تردید نمی‌توانیم نبود شهدا را برای پدران و مادران شان جبران کنیم اما باید تلاش و کوششمان در این باشد که لااقل یاد و خاطره آن‌ها را زنده نگه‌داریم.
گفتنی است، شامگاه دوشنبه 12 آذر 1397، عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به‌اتفاق حسین فلاح معاون بهداشت و درمان بنیاد استان و هیئت همراه با حضور در منزل شهیدان «علیرضا و غلامرضا نوحه خوان» از والدین مکرمشان عیادت و همچنین با همسر و فرزندان شهید «محمدعلی ولی پور» و جانباز 70 درصد «الهوردی آقازاده» دیدار و گفتگو کرد.
انتهای پیام/