ایثارگری‌های جانبازان با هیچ خدمتی قابل جبران نیست

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶
کد مطلب : ۲۷۰۲۱۵
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر: ایثار جانبازان و صبر آنان در برابر سختی‌ها، مسیر تعالی و پیشرفت را برای فرزندان این مرزوبوم گشوده است.
ایثارگری‌های جانبازان با هیچ خدمتی قابل جبران نیست
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گفت: ایثار جانبازان و صبر آنان در برابر سختی‌ها، مسیر تعالی و پیشرفت را برای فرزندان این مرزوبوم گشوده است.
وی با تأکید بر حفظ منزلت و جایگاه والای جانبازان در جامعه، اظهار داشت: ایثارگری‌ها و فداکاری‌های جانبازان با هیچ خدمتی قابل جبران نیست.
ابراهیمی جانبازان و ایثارگران را افرادی لایق و کارآمد دانست و عنوان کرد: حضور پررنگ این عزیزان در عرصه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی ضروری است.
گفتنی است، یکشنبه 18 آذرماه سال 1397 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر به‌اتفاق تنی چند از اعضای معتمدین معین با جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس حسن فرجی و ذوالفقار نواپور ملاقات و با آنان گفتگو کرد.
ابراهیمی در این دیدارها با تجلیل از ایثارگری‌ها و فداکاری‌های این عزیزان، بر لزوم اهتمام جانبازان در جهت ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد.
یادآوری می شود، «شبکه اقشار معتمدین معین» در جهت ایجاد تعاملی سازنده بین بنیاد و ایثارگران و با هدف توسعه شبکه های اجتماعی ارزش محور و ایجاد فرصت برای ارائه خدمات شایسته تر، با حضور داطلبانه ایثارگران با برخورداری از طیف وسیع و متنوع توانایی ها و تخصص ها تشکیل شده است.
انتهای پیام/